AKP’li vekilden ‘kafanı kırarım’ tehdidi

AKP’li vekilden ‘kafanı kırarım’ tehdidi
Başbakan Erdoğan’ın sinirli tavrı AKP’li milletvekillerine de sıçradı. Denizli AKP Milletvekili Nihat Zeybekci, "Ne demek ya milletimin bana vermiş olduğu yetkiyi, zorla kullandırtmayacaksın öyle mi. Bir sabrederim, iki sabrederim, üç sabrederim, beş sabr

Denizli AKP Milletvekili Nihat Zeybekci, AKP’lilerin  eleştiriye tahammülü olmadığını  bir defa daha gösterdi. Yerel bir televizyon programında konuşan Zeybekci, iç tüzük görüşmeleri sırasında CHP eylemiyle ilgili olarak “Milletvekillerinin birbirine saldırması o kürsü işgali tamamen bir iğrençlik. Böyle bir şey olamaz. Ne demek ya milletimin bana vermiş olduğu yetkiyi zorla kullandırtmayacaksın öyle mi? Bir sabrederim, iki sabrederim, üç sabrederim, beş sabrederim, on sabrederim sonra kafanı kırarım ben senin. Olmaz böyle bir şey” dedi.

Engellilere de ‘arabaların camlarını kırın’ demişti

Bir süre önce engellilere kaldırıma park eden otomobillerin camlarını kırmalarını söyleyen Zeybekci, sözlerinin arkasında olduğunu vurgulayarak, kırılan otomobilin camının parasını kendisinin vereceğini ifade etti.
(SRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com