AKP'li Vekile 'On Numara Hatun' Şoku!

AKP'li Vekile 'On Numara Hatun' Şoku!
Çıplak kadın görüntüsü sayfayı ziyaret edenleri şaşırttı...

elmahaber

TOKAT'ta Ak Parti'nin beşinci sırada milletvekili adayı Cüneyt Aldemir'in, Facebook sayfasında kim tarafından konulduğu henüz bilinmeyen yarı çıplak kadın görüntüsü sayfayı ziyaret edenleri şaşırttı. Kısa süre sonra bu görüntü kaldırılırken. Aldemir virüs olabileceğini söyledi.

Ak Parti Tokat milletvekili adayı Cüneyt Aldemir'in, seçim öncesi faaliyetlerini ve gezilerini vatandaşa Facebook kanalı ile duyurmak amacı ile açtığı sayfada yarı çıplak bir kadının fotoğrafı, sayfayı ziyaret edenlerin dikkatini çekti. '10 Numara Hatun' adı altındaki paylaşımda, yarı çıplak bir kadının arkadan çekilmiş fotoğrafı yer aldı. Kim tarafından konulduğu henüz öğrenilemeyen bu görüntü yaklaşık yarım saat sonra kaldırıldı.

Başbakan Erdoğan geçtiğimiz günlerde "Şimdi Facebook'ta falan, yahu bunlar çirkin teknoloji. Bu Facebook filan, falan bu tür sayfalar bunlar çirkin, berbat. Herkes adına buralardan her türlü ahlaksızlık yapılabilir" diye konuşmuş ve Facebook'tan gelebilecek tehlikeleri işaret etmişti. Henüz bu konuşmanın üzerinden çok geçmeden, Ak Parti ilk gazisini vermiş gibi görünüyor.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com