AKP'liler birbirine düştü!

AKP'liler birbirine düştü!
"Eğer görevden alınmazsa, partiden istifa edeceğim"
AKP'de üst kadrolarda oluşan çatlak alt kadrolara da sıçradı. Bolu'da günlük çıkan bir gazetenin inetrnet sitesinde yayınlanan ' Ak Parti 'den cevap' haberinin altına 'Yakışıksız' adıyla bir kişi yorum yaptı. Yorum yapılan haber  AKP Bolu İl Başkanlığı Medya ve Tanıtımdan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Ayşe Bozacı'nın açıklamalarını içeriyordu. O habee yapılan yorum ise şu şekildeydi: "Tanıtım ve medyadan sorumlu kişi. Sen Ak Parti vizyonuna ne kadar yakışıyorsun da açıklama yapıyorsun. İlk önce sen Ak Partimizin vizyonundan yoksun kişisin. Senin geçmişini de biliyoruz. Sen vizyonunu olman gereken yerlerde tamamla. Belediyeden işlerin gitmesin diye Ak Parti'desin. Yazıklar olsun seni parti yönetimine alanlardan"
 
AKP Bolu İl Başkanlığı Medya ve Tanıtımdan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Ayşe Bozacı yapılan bu yorumdan rahatsız oldu. Bu yorumu yazan kişinin bulunması için yargıya başvurdu. IP numarası yardımıyla yorum yapılan bilgisayar bulundu. Bilgisayar AKP İl Yönetim Kurulu üyesi Sedat Tarakçıoğlu'nun işyerinde çıktı. Bozacı partide berabaer çalıştığı arkadaşının sahte isimle hakarette bulunması çok sinirlendi.  Tarakçıoğlu "İnternet yoluyla hakaret" suçlamasıyla dava açtı. 
 
Bolu Sulh Ceza Mahkemesi Sedat Tarakcıoğlu'nu 'İnternet yoluyla hakaret' suçundan para cezasına çarptırdı. 3 aylık ceza karşılığına denk gelen para cezasına çarptırılan Sedat Tarakcıoğlu'nun cezası 5 yıl süreyle ertelendi. 
 
Ayşe Bozacı aynı masada çalıştığı arkadaşının bunları yaptığına inanamadığını söyledi. Bozacı Sedat Tarakcıoğlu'nun görevinden alınmaması durumunda istifa edeceğini belirterek, "Partinin yönetim kurulundayım. Bir yıldır bu mesajlar sürekli geliyordu. İnsanın morali çok bozuluyor. Ben de avukatım aracılığıyla şikayette bulundum. Aynı masada görev yaptığım bir kişinin bunları yazacağını söyleseler inanmazdım. Çok üzgünüm. Eğer görevden alınmazsa, partiden istifa edeceğim" dedi. (BCE)
 
 
Etiketler: ,
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com