AKP'liler birbirine düştü!

AKP'liler birbirine düştü!
2000 kişilik bir isim dosyasının olduğunu söyleyen Burhan Kuzu'ya birçok AKP'li milletvekili ve Meclis Başkanı Cemnil Çiçek tepki göstermişti. Burhan Kuzu ise twitter'dan ateş püskürdü.
TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı, İstanbul Milletvekili, Anayasa Hukukçusu Burhan Kuzu kendisine partisinden gelen eleştirilere çok sert çıktı. Kuzu, ellerinde 2000 kişilik bir isim dosyasının olduğunu söyledikten sonra birçok AKP'li milletvekili ve Meclis Başkanı Cemil Çiçek tepki göstermişti. Burhan Kuzu bu tepkilere twitter'dan cevap verdi.
 
"Ben Ak Partinin kurucu üyesiyim.O gün Tayyip Beyin yanında yer almaktan korkup arabaya sonradan binenler şimdi ahkam kesiyorlar." diyen Kuzu, AKP Sözcüsü Bülent Arınç'ın "twitter'ı çok kullanıyorlar" eleştirisine, isim vermeden cevap verdi. 
 
İşte Burhan Kuzu'nun atttğı o twitler:
 
Kimse bana fırça atamaz. Bu tür değerlendirmeleri, üslup yanlışlığı bir tarafa, sadece tavsiye olarak görürüm ve yararlanırım.
 
"PARTİMİZE ÇAĞIRIM: Bu sıkıntılı süreçte bir arkadaşın açıklamaları hakkında yorum yapmadan onunla ön görüşme yapmak uygun olsa gerektir"
 
"Anayasa Hukuku profesörüyüm ne yaptığımı iyi bilirim;ömrüm haksızlık karşısında dik durmak oldu.Bunun bedelini meslek hayatımda ağır ödedim."
 
"Ben hiçbir zaman şahsi hesap yapmadım;bunu yapsaydım bugün çok farklı yerlerde olurdum.Ülkeyi ve Başbakanı sıkıntıya sokacak tutumum olmadı."
 
"Ben Ak Partinin kurucu üyesiyim.O gün Tayyip Beyin yanında yer almaktan korkup arabaya sonradan binenler şimdi ahkam kesiyorlar."
 
"Birileri oturdukları yerden ahkam kesiyor.Durakta beklemeden hep giden arabaya binen bu tipler tescilli ve sicillidir.Vatadaş onları biliyor." (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com