AKP'liler teröristlerle kol kola

AKP'liler teröristlerle kol kola
Ceylanpınar Belediye Başkanı İsmail Arslan, katıldığı basın toplantısında AKP ile el Nusra militanları arasındaki ilişkiyi gözler önüne seren bir fotoğraf gösterdi

Ceylanpınar Belediye Başkanı İsmail Arslan, katıldığı basın toplantısında AKP ile el Nusra militanları arasındaki ilişkiyi gözler önüne seren bir fotoğraf gösterdi. Fotoğrafta AKP’li belediye başkan adayı ve aynı zamanda AKP Urfa milletvekilinin kardeşi ile silahlı bir el Nusra militanı aynı karede gülümseyerek poz veriyor. Arslan, “Bu bir suç halidir. Bunlar otellerde, polis evlerinde ağırlandılar” dedi.

Türkiye Barış Meclisi, Cezayir Restoranda düzenlediği basın toplantısında Suriye’deki gelişmeleri ve barış sürecini değerlendirdi. Ceylanpınar Belediye Başkanı İsmail Arslan, Suriyeli Gazeteci Barzan İso, Rojavalı Mülteci Fadime Şeyhuo, İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Erhan Keleşoğlu ve Barış Meclisi Dönem Sözcüsü Hakan Tahmaz’ın katıldığı toplantıda, Rojava Katliamı’nın yansımaları, Türkiye’nin dış politikasına etkileri, Ceylanpınar’daki mültecilerin ve yerli halkın durumu ve Suriye’de yaşanan son gelişmeler kamuoyuyla paylaşıldı.(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com