AKP'liler Twitter'da sessizliğe gömüldü

AKP'liler Twitter'da sessizliğe gömüldü
Bakan çocuklarını da kapsayan yolsuzluk operasyonu AKP’de şok etkisi yarattı.
Bütçe görüşmeleri devam ederken günlerdir dolu olan AKP koltukları bugün boş kaldı. Bu durum Twitter’a da yansıdı. AKP’li vekillerin ve bakanların sık sık tweet attığı bilinirken bugün sessizlik hakimdi.
 
İşte vekil ve bakanların son tweetleri;
 
MEHMET ŞİMŞEK;
 
10 saat önce Mevlana’dan bir söz paylaştı. ”Dostlarınızı sıkça ziyaret ediniz. Çünkü üzerinde yürünmeyen yollar, diken ve çalılarla kaplanır.”

SUAT KILIÇ;
 
Güne Hz. Muhammed bir hadis paylaşara başlayan Kılıç sonrasında bütçe görüşmelerini ve en son olarak yürürlüğe giren sporculara verilen indirimleri paylaştı.

FATMA ŞAHİN;
 
Fatma Şahin bakanlığının bütçesinin TBMM’deki görüşmelerine ilişkin fotoğraf ve bilgi, tüp bebek projesi sayesinde doğan bir bebek fotoğrafı ile Ankara’da düşen helikopterde şehit olan askerlere ilişkin rahmet dilekleri idi. Fatma Şahin’in bugün paylaştığı son tweet ise, ünlü masalcı Andersen’den bir alıntı oldu; “yeryüzünde farklı olmak, mutlu olmanın tek yoludur…”

YALÇIN AKDOĞAN;
 
Yalçın Akdoğan ise ılımlı mesajlar verdi. ”Fenalığa fenalıkla mukabele etmek, husumeti artırır, kin ve nefreti körükler, insanı hem azapta bırakır hem kaybet-kaybet sarmalına sürükler”

EGEMEN BAĞIŞ;
 
Hz. Mevlana’nın saygıyla anıyoruz mesajıyla güne başlayan Bağış sonrasında katıldıı bir programı ve helikopter kazasından vefat eden askerlere bağsağlığı diledi.
 
ŞAMİL TAYYAR;
 
Başkakan Erdoğan’ın konuşmaları RT yapan Tayyar, son olarak katılacağı bir programı paylaştı.

(DSE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com