AKP'lilerin seks kasetleri medyada!

AKP'lilerin seks kasetleri medyada!
AKP'li yöneticilerin seks kasetleri Sözcü Gazetesi'nden önce Aydınlık Gazetesi'ne gönderilmiş.
AKP'li yöneticilerin seks kasetleri bilinmeyen bir yerden medyaya servis edilmeye başlandı.   Günler öncesinden Cemaatin AKP'li yöneticilerin ( Bakanların, milletvekillerinin..) seks kasetlerini yayınlamaya başlayacağını duyurmuştuk. Daha sonra bu konuyu Aydınlık Gazetesi yazarı Mustafa Mutlu köşesine taşımış, iki tarafında bu iddiaları yalanlamadığını yazmıştı. Sözcü Gazetesi'nin usta köşe yazarı Emin Çölaşan'da dün köşesinde Sözcü Gazetesi'ne bir kasedin geldiğini, kaseddeki kişilerin  ulaşım bilgilerinin de yer aldığını yazdı. Kasedi imha ettiklerini belirtern Çölaşan seks kasedindeki isim kim sorusuna "konuşmak istemiyorum, söyleyeceklerim yazdıklarımdan ibaret, biz bu tür belaltı vuruşlarıyla gazetecilik yapmayacağız." dedi.
 
Ancak Sözcü Gazetesi'ne gönderilen seks kasedinin ilk olmadığı ortaya çıktı. Aydınlık Gazetesi'nin 25.11.2013 tarihli "Erdoğan'ın kasetleri yayına hazırlanıyor" başlıklı manşet haberi yer almıştı. Temmuz ayında ise Aydınlık Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İlker Yücel kendilerine AKP'li bir üst düzey yöneticinin seks kasedinin geldiğini köşesinde yazmıştı.
 
Bugün Taraf Gazetesi'nin sürmanşetten verdiği haberde Gülen Cemaatini bitirme planlarının 2004 MGK toplantısında alındığını, belgelerle açıkladı.  25 Ağustos 2004 tarihli MGK kararının altında, dönemin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök ve Dışişleri Bakanı olan Abdullah Gül'ün yanı sıra, beş ayrı bakanın imzası var. Aynı belgeye, MGK üyesi Aytaç Yalman, Özden Örnek, İbrahim Fırtına, M. Şener Eruygur'un imzalarının olduğu yer aldı.
 
Gülen Cemaatinin kademeli olarak bitirileceği, destekleyen işadamları ve öğrencilerin fişleneceği iddia edildi. AKP'nin ve Erdoğan'ın ise bu hamleye karşı ne diyecekleri, ne yapacakları merakla bekleniyor. Anlaşılan o ki bundan sonra belgeler konuşacak, savaş gittikçe kızışacak. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com