AKP'nin büyük PKK başarısı(!)

AKP'nin büyük PKK başarısı(!)
AKP çözüm süreci politikalarına bir başarı halkası daha ekledi. (!)
AKP çözüm süreci diyerek PKK terör örgütüne ve yandaşlarına o kadar taviz verdiki... Artık Türk milletinin kanına dokunmaya başladı. Çözüm süreci başlarken Erdoğan askere ve askerlik mesleğine olan saygısını "Şehidimize kelle, askerlik mesleğine yan gelip yatma yeri olarak" belirtti. 
 
İş bununla da kalmadı. Türk Bayrağı yasak, PKK paçavrası serbest bırakıldı. 10. Yıl Marşı tehlikeli bulundu. Dağdan inen, askerimize kurşun sıkan teröristler Habur'da davulla zurnayla, PKK paçavralarıyla karşılandı. işin kötü tarafı Türkiye Cumhuriyeti devletinin savcısı ve askeri sadece bu görüntüleri seyretti. Bu görüntülerden sonra kimisi ağladı, kimisi yumruğunu sıktı, kimisi de istifa etti. Medyanın hiçbirine bunlar yansımadı, yansıtılmadı.
 
PKK'ya AKP yüz verdikçe asıl niyetler ortaya çıkmaya başladı. BDP'li vekiller ellerinde silah olan PKK'lı teröristleri kahraman ilan ederek bağrılarına bastı. Aynı yerde PKK'lı terörist Türk Milleti'ni ve AKP'ye tehditler savurdu. Sonra PKK Doğu ve Güneydoğu illerinde kendi asayişini ve maliyesini kurdu. Tüm bu yapılanlara hiçbir işlem yapılmadı.
 
Dün de BDP Eşbaşkanı Gültan Kışanak Diyarbakır BDP il binasında Eğitim Akademisi’nde ders verdi. BDP'li vekil bebek katili Abdullah Öcalan'ın fotoğrafının önünde BDP'li partililere seslendi. Yine AKP'ye tehditler savurdu.
 
Bunun bir adım ötesi anadilde eğitim, Özerk Kürdistandır. Tüm bunlara dur demenin yollarından biri ilk seçimlerde AKP hükümetine büyük bir ders vererek sandığa gömmektir. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com