AKP'nin İçerisinde Ajanım Var!

AKP'nin İçerisinde Ajanım Var!
CHP Genel Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş, Kocaeli'nde, tartışılacak açıklamalar yaptı. Güneş, kendi ağzıyla casus gazeteci dostunu deşifre etti.

Bizim Kocaeli Gazetesi'nin haberine göre Güneş, bir gazeteci dostunu AK Parti'den bilgi alma konusunda 'casus' olarak kullandığını açıkladı. Önceki gün partisinin İzmit ilçe binasında partililerle sohbet eden Güneş, 'gazeteci casus' sayesinde AK Parti'nin nasıl çalıştığını, genel merkez binası içindeki işleyişi ve nasıl politikalar ürettiğini öğrendiğini anlattı. "İktidar partisi AKP'nin nasıl siyaset yaptığını, üretim merkezinde neler yaptıklarını öğrenmem gerekiyordu." diyen Güneş, "Bunu nasıl yapacağım konusunda bir gazeteci dostumu gönderdim. Bana, içeride nasıl çalıştıklarını hepsini bir bir anlattı. AKP'nin çalışma işleyişini tamamen öğrendim. AKPile artık aynı paralelde siyaset yapacağız." ifadelerini kullandı. Fakat bu gazetecinin kim olduğunu, AK Parti'nin nasıl siyaset yaptığını neden öğrenmesi gerektiğini, casus sokmaya neden ihtiyaç duyduğunu ve bunları nasıl kullanacağını açıklamadı.CHPolarakAK Partiile nasıl aynı paralelde siyaset yapacakları ve buna neden ihtiyaç duydukları konusuna da açıklık getirmedi.

Hurşit Güneş, milletvekillerinin sıralaması konusunda da görüşünü dile getirdi. Bunun için ön seçimin kesinlikle yapılması gerektiğini, bu talebini Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'na aktardığını söyleyen Güneş, "Ama genel başkanım bir şey demedi, suskun kaldı." dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com