"AKP'nin İstanbul adayı sokağa çıkamıyor!"

"AKP'nin İstanbul adayı sokağa çıkamıyor!"
CHP'nin İstanbul il ve ilçe örgütleri yerel seçimleri konuştu.
CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ve CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, CHP İlçe Başkanları ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Açılış konışmasını CHP İstanbul İl Başakanı Oğuz Kaan Salıcı yaptı. Daha sonra CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül bir konuşma yaptı. Sarıgül, Bakırköy'de Pazar günü gerçekleştirilen geniş katılımlı ve coşkulu mitingi örnek gösterdi: "İstanbul'daki enerji tüm Türkiye'yi sarsmış durumda" ifadesini kullandı.
 
Sarıgül, yerel seçim sürecinde ilçe başkanlarına düşen görevin büyük olduğunu belirterek, koordinasyonun da çok önemli olduğunu söyledi. "İlçe başkanları gerekirse bu süreçte ilçede yatacaklar. Ben Büyük Şehir Belediye Başkanı olarak il başkanımdan talimat almadan çalışmam. İlçe belediye başkanım da il başkanından talimat alacaktır. Biz İstanbul'da da Türkiye'de de iktidara geliyoruz. Bugünden sonra İstanbul'da hava daha da ısınacak. İktidar partisinin adayı sokağa çıkamaz oldu. Neden? Nedenini siz biliyorsunuz... Rahat olun İstanbul'u alıyoruz." dedi.
 
İlçe başkanları ve yönetim kurulu üyelerinin toplantılarda alınan bilgileri üyelerle mutlaka paylaşmaları gerektiğini belirten Sarıgül, artık ben değil biz devrinin başladığını el ele kol kola verip önce İstanbul'u sonra hükümeti alacaklarını söyledi. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com