AKP'nin Mini Etek Açılımı!

AKP'nin Mini Etek Açılımı!
Türkiye türban tartışmasına kilitlenmişken Bodrum'da AKP'ye katılan kadınların mini etekleri ve şık giyimleri dikkat çekti..

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay önceki gece AKP Kadın Kolları Muğla yönetimine yeni üye olan partililerin rozetlerini takmak için Bodrum’un Turgutreis beldesine geldi. Törene Muğla İl Başkanı Gültekin Akça, Kadın Kolları Muğla İl Başkanı Yelda Erol Gökcan, Bodrum İlçe Başkanı Yılmaz Algül ve kadın kolları üyeleri katıldı.


‘AKP’ye hoş geldiniz’
Birbirinden şık giyimli kadın kollarının yeni üyelerine seslenen Bakan Günay AK Parti ile ilgili önyargılar olduğunu belirterek “Türkiye’nin siyasi yaşamında kimsenin görmediği bir başarı elde ettik. Deneyimli, seçmesini bilen bir halkımız var ve başarısızlığı asla sindirmez. Biz de bu ülke için daha iyi ne yapabiliriz sorusunun cevabı için çalışıyoruz. Bu partinin çatısı altında, en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Bu aile içinde sizlerin de yeni hizmetler vereceğinize inanıyorum. Önyargılarla savaşıyoruz. Çatışmalarla beslenen siyasal akımın içinde modern yaşamın nimetlerinin bulunması çok önemlidir. AK Parti ailesine hoş geldiniz” dedi.

‘Sahil açılımı değil’
AKP Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Yelda Gökcan, Bodrumlu yeni üyelerin partiye katılımı ile referandum sonrası alınan ‘sahil açılımı’ arasında bağ bulunmadığını belirterek, şunları söyledi: “Bunun referandumla ilgisi yok. Arkadaşlarımızla referandum öncesinde de görüşmemiz vardı. Olgunlaşmasını istiyorduk. Zamanlama bugüne denk geldi. Çünkü referandum çalışmaları içerisinde böyle bir organizasyon yapamadık. Tabii, referandumdan sonra olunca böyle bir çaba olduğu düşünülüyor.” Gökcan, bazı kesimlerde AKP’ye yönelik kaygı ve endişelerin bulunduğunun belirtilmesi üzerine, “Hanımefendilerle konuştuğumda öyle bir kaygıları yoktu. Birbirimizi yakından tanıyınca güzel bir yakınlaşma oldu” diye konuştu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com