'AKP'nin tuzağına düşmeyin'

'AKP'nin tuzağına düşmeyin'
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ''Ben giderim vatandaş gibi kahvede otururum. Ama başbakan böyle gidip oturamaz,hesap veremez'' dedi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Manisa’da CHP il kongresinde konuştu.

İşte CHP liderinin konuşmasından satır başları:

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN! (VİDEO)

ERDOĞAN HALKA HESAP VEREMEZ

"AKP'nin tuzağına düşmeyin,hangi dönemde yurt dışından kurbanlık koyun geldi. Sadece AKP döneminde, verdiğim bütün rakamlar hepsi devletin rakamlarıdır. Gizliyemiyolar. "
 
"Ben giderim vatandaş gibi kahvede otururum. Ama başbakan böyle gidip oturamaz , hesap veremez.  Siz hiç Recep Tayyip Erdoğan'ın halka hesap verdiğini gördünüz mü? O halktan hesap soruyor."
 
"Eski Demokrat Partililere sesleniyorum sizinle ayrılığımız gayrılığımız kalmamıştır. Gelin CHP çatısına"
 
"Böyle yönetim olmaz Hükümet herkesle kavgalı"
 
"Sen önce kendi ülkene bak Suriye'den önce. Senin ülkende demokrasi var mı?"
 
"Bİz al bayrağımızı herzaman dik tuttuk.Kuzey Irak'ta askerimize çuval geçirilmesi üzerine Başbakan ne yaptı. Bizim ruhumuzda Kuvay-i Milliye ruhu vardır. Hangi inançtan hangi siyasal anlayıştan olursa olsun herkese sesleniyorum bu vatandaşın haklarını savunacak tek pati CHP'dir. Diyorlar ki niye AKP CHP'ye benzemiyor. Siz AKP'nin demokrasi ile mi yonettiğini düşünüyosunuz. CHP bu ülkeye cumhuriyeti,demokrasiyi getirdi Şimdi de özgürlüğü getirecek."
 
"AKP ileri demokrasi diyorsa bilin ki demokrasi geri gidecek.Ne söylüyorsa tam tersini yapıyor.  Kadın kardeşlerime sesleniyorum; size bu ülkede seçme seçilme hakkını veren parti CHP'dir. Yeni CHP cinsiyet kotası getirdi. Bu büyük bir devrimdir."
 
"Bu ülkede hakkı aranacak kişi de hak arıyacak kişide sizsiniz topluma önder olun Halide Edip gibi olun."

SEN İŞSİZLİĞİ ÇÖZ BİZ 3 DEĞİL 5 ÇOCUK DA YAPARIZ
 
"Memurlara zam iyi verilmiş oturup dua edin,samimi söylüyorum. 3,5 fazla 0 bile verebilirlerdi. Memur-sen'in hakemler kuruluna getirdiği üye AKP yanlısı tavır takındı.Bu iki yüzlülüktür."
 
"3 çocuk istiyor işsizliği çöz biz 3 değil 5 çocukta yaparız. Hayattan,gerçekten kopuk.İş,aş vermiyosun sen önce bunları çöz sonra 3 çocuk iste."
 
"Bekçilik yapacaksan Amerikan askerleri Türk askerine çuval geçirdiğinde bekçilik yapıcaktın.Nerdeydin?"
 
"Herzaman söylüyorum bende bir belediye başkanı göstereceğim, AKP'de göstersin ikisi televizyona çıksınlar bakalım hangisi daha çok çalışıyor. İzmir metrosunu aslanlar gibi kendisi yapıyor parada istemiyor yeter ki önümdeki engelleri kaldır diyor."
 
"Ben çalışıyorum sizde çalışacaksınız yeni CHP'yi anlatacaksınız. Savunma hakkını kaldırıyorlar şimdide,savunma kutsaldır bu heryerde de böyledir. Buyrun kaldırın bakalım. Terörü de biz bitireceğiz,Bitiremezsem ogün koltuğu bırakırım ben"
 
"Sayın Başbakan'a da gideceğim gel beraber bitirelim diyeceğim,bu ülkede artık analar ağlamasın diyorum. Ülkemizi kendi özgür irademizle yeniden inşa edeceğiz. Demokrasinin kaynağı CHP'dir."
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com