'AKP,Türksüz Türkiye planları yapmaktadır!'

'AKP,Türksüz Türkiye planları yapmaktadır!'
'Gündemin yoğunluğundan istifade ederek bölücülükten tutuklu vekiller sessiz sedasız salıverilmiş, Türkiye’de Kürdistan adını taşıyan bir parti kurulmuştur'

Türkiye gündemi çok yoğun bir şekilde hızla ilerliyor ve hepimizin gözünden bazen önemli ayrıntılar kaçabilir.

Rüşvet ve yolsuzluk operasyonuyla Türkiye Cumhuriyeti Tarihi’nde duyulmadık milyar dolarlık- euro’luk rantların cebe indirildiği skandalları gündemde deprem etkisi yaratmaya devam ediyor.

Gündemin önemli maddelerine kilitlenmişken diğer önemli gelişmelere dikkat çene diğer bir isim ise MHP’li İsmet Büyükataman.AKP’nin Oslo’da PKK’lılarla gizlice görüşmelerini yasalmış gibi göstermeye çalışmalarına ve PKK’yı Türkiye siyasetinde önemli bir aktör haline getirme çabalarına dikkat çeken MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman bu sinsi hareketin , “Fırsattan istifade eden kurnazlıkla yıkım projesi adım adım uygulanmakta ve Türkiye uçuruma doğru hızla sürüklenmektedir. AKP, Türksüz Türkiye planları yapmaktadır” dedi.Büyükataman, yaptığı açıklamada, Açılım denen ihanet süreciyle Türk milletinin birliğine dinamit koymaya gayret sarf eden AKP, Türk milletinden aldığı ah ile tepetaklak olmuş, boğazına kadar bataklığa gömülmüştür. ‘Mazlumun ahı, indirir şahı’ misali hızla irtifa kaybeden AKP kadroları bundan ders almamışlar, PKK ile Oslo sonrası randevu evi aramaya devam etmiş, İmralı Canisi ile liseli aşıklar misali mektuplaşmaları sürdürmüştür. Gündemin yoğunluğundan istifade ederek bölücülükten tutuklu vekiller sessiz sedasız salıverilmiş, Türkiye’de Kürdistan adını taşıyan bir parti kurulmuştur ifadelerini kullandı. “AKP’nin yakın dostu ve gurur kaynağı Barzani”nin yayınladığı yeni yıl mesajında büyük Kürdistan özlemini dile getirdiğini belirten Büyükataman, şunları kaydetti:

AKP’den cesaret alan aşiret başı dünya Kürtlüğünün lideriymişcesine Türkiye, İran, Irak ve Suriye ile dünya genelindeki Kürtlere hitap ettiğini ifade etmektedir. Gelişmelerin seyrine baktığımızda bölücülüğün stratejik anlamda yeni bir safhaya geçiş göstermeye başladığı anlaşılmaktadır. AKP’nin gizli gündemi karşısında milli bir duruş gösteren ve Türk milletinin bin yıllık kardeşliğini temelinde bozmayı planlayan çabalar karşısında sadece MHP ve Türk milletinin doğal lideri Genel Başkanımız Devlet Bahçeli durmaktadır. Başbakan ve İmralı canisi küresel güçlerin perde gerisinden verdikleri ev ödevlerine binaen Türkiye’nin yıkım butonuna birlikte basmışlardır. AKP ile PKK derin bir ortaklık kurgusu altında rollerini ezbere oynayan iki zalim olarak söz kesmişler, yanlarına aldıkları postacı BDP’ye de bir o yandan bir buyana mektup taşıyan Kandil robotu görevini layık görmüşlerdir. Başbakan ve canibaşının açtığı zulüm şemsiyesi altında biriken çözüm lobisi, bölücü talepleri zamana yayarak ve artan dozlarla aziz milletimize kabullendirmek için iş başı yapmışlardır. Bu lobi öylesine kalabalık, öylesine hırslıdır ki, kendilerine vaat edilen şan, şöhret ve statü yeminden dolayı iştahları kabarmış, vicdanları kapanmıştır.”

Büyükataman, AKP’nin, Oslo görüşmelerini meşrulaştırmak ve PKK’yı siyasete sokmak için yeni bir hareket başlattığını iddia ederek, şunları ekledi:“Fırsattan istifade eden kurnazlıkla yıkım projesi adım adım uygulanmakta ve Türkiye uçuruma doğru hızla sürüklenmektedir. AKP, Türksüz Türkiye planları yapmaktadır. Takip etmekte zorlandığımız hızla gündem değişmekte, ancak asıl takip edilmesi gereken ve milli birliğimizi tehdit eden hususlar gözlerden kaçırılmaktadır. İhanet senaryoları bitmek tükenmek bilmemekte ve Türk milletinin bütünlüğüne kastedilmektedir. Milletimizi böldürmeyeceğimizi gerekirse milletimizin bölünmesinin önünde göğsümüzü siper edeceğimizi dost düşman herkes bilmelidir. İkbal yolunda hakikat çizgisinden çıkanlar, mağrurluklarıyla insanlığını tüketenler; para, servet ve şöhret kapanına sıkışarak iktidar körlüğüne tutulanlar Türk milletinin ayağına pranga geçirmek ve varlığına kast etmek için izansızca çaba sarf etmelerinin bedelini kesinlikle ödeyeceklerdir. Milliyetçi Hareket’in aziz milletimiz lehine neleri göze alabileceğini tahayyül dahi edemeyeceklerdir.”  (LAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com