AKP'ye 19 Belediye Başkanı Katıldı

AKP'ye 19 Belediye Başkanı Katıldı
AK Parti'ye çeşitli siyasi partilerden ve bağımsız belediyelerden katılım gerçekleşti. 11 ilden 19 belediye başkanı AKP'ye katıldı.

Ak Parti'nin bugün yapılan grup toplantısında çeşitli partilerden 19 belediye başkanı, AK Parti'ye katıldı. Yeni AK Parti'li belediye başkanlarının rozetlerini grup konuşmasının sonunda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan taktı.

AK Parti'ye katılan belediyelerden yedisi Saadet Partisi'nden, üçü MHP'den, ikisi CHP'den, ikisi DSP'den, biri DP'den ve dördü ise bağımsız.

Burdur'un Gölhisar, Diyarbakır'ın Çermik ve Çüngüş, Ordu'nun Mesudiye ile Şanlıurfa'nın Birecik ilçelerinin belediye başkanları AK Parti'ye katıldı.

5 ilçenin yanı sıra; Ayfon Sinanpaşa'ya bağlı Kılıçarslan ile Küçükhüyük, Aksaray'ın Ortaköy ilçesine bağlı Harmandalı, Antalya Manavgat'a bağlı Sarılar, Diyarbakır Bismil'e bağlı Yukarısalat, Erzurum'un İspir ilçesine bağlı Madenköprübaşı, Kahramanmaraş Merkez'e bağlı, Baydemirli, Nurhak ilçesine bağlı Tatlar ve Türkoğlu ilçesine bağlı Şekeroba ile Yeşilböre, Nevşehir'in Gülşehir ilçesinden Abuuşağı ve Ovaren, Trabzon'un Arsin ilçesine bağlı Atayurt son olarak da Sürmene'ye bağlı Ormanseven beldelerinin başkanları AK Parti rozeti taktı.

AK Parti'ye geçen belediyeler ve geldikleri partiler şöyle:

kullan
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com