AKP'ye baba ocağından davet

AKP'ye baba ocağından davet
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Saadet Partisi, yani Milli Görüş, AKP ile birleşmez. AKP döner, ocağına avdet ederse baba ocağı bütün evlatlarına karşı kollarını açar" dedi.
Kamalak, DSP Genel Başkanı Masum Türker ile parti genel merkezinde görüştü.
 
Mustafa Kamalak, bir gazetecinin, HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un AKP'den aldığı daveti nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine, kendileri için şaşırtıcı olmadığını söyledi.
 
Kamalak, "Bizim için şaşırtıcı değildi. Asla olmadı. Çünkü Numan Bey'in eğilimini ve düşüncesini baştan beri biliyorduk. O Milli Görüş'ü alıp götürerek AKP'ye yama yapmak istiyordu, ama Cenab-ı Allah o fırsatı vermedi" diye konuştu.
 
Mustafa Kamalak, AKP'ye katılmaları için bir teklif gelip gelmediği sorusuna, "Hayır, olamaz da zaten. Öyle şey mi olur" yanıtını verdi.
 
Böyle bir teklif gelirse tavırlarının nasıl olduğunun sorulması üzerine de, "Saadet Partisi, yani Milli Görüş, AKP ile birleşmez. AKP döner, ocağına avdet ederse baba ocağı bütün evlatlarına karşı kollarını açar. Başbakandan davet olursa 'Buyurun, baba ocağı burası' deriz" görüşünü dile getirdi.  (EAK)

Cnnturk.com
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com