AKP'ye büyük darbe hazırlığı!

AKP'ye büyük darbe hazırlığı!
CHP Yerel Seçimlerde patlamaya hazırlanıyor!
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu 2014 Yerel Seçimleri'nin ilk talimatını verdi!
 
CHP 2014 Yerel Seçimlerine hazırlanmaya erken başladı. Nisan ayından itibaren CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Günaydın Türkiye'yi karış karış gezerek ayrıntılı notlar tutup CHP lideri Kılıçdaroğlu'na iletti.
 
Kılıçdaroğlu eline gelen aday olma ihtimali yüksek olan isimlerle görüşmeyi hızlandırarak, biran önce isimleri netleştirmek istiyor. Kılıçdaroğlu'nun yakın çevresinden alınan bilgilere göre adayların büyük çoğunlunun CHP liderinin kafasında netlettiği belirtiliyor.
 
CHP lideri kafasında netleşen isimlere "Artık sahaya çıkma zamanı geldi" talimatı vererek adayların halkın içerisinde olmasını istiyor. CHP liderinin 2014 Yerel Seçim çalışmalarından memnun olduğu belirtilirken CHP'nin kendi yaptırdığı anket sonuçlarınında AKP'ye büyük bir darbe indireceğinin gözüktüğü söyleniyor.
 
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 2014 seçimlerindeki aday seçme kriterlerinin için genç kitleye ve halkın tüm kesimlerine hitap etmesi ve yapılan anketlerde de halkın o adayı desteklemesi olduğu belirtiliyor. Bunun yanında adayın CHP'nin parti politikalarına aykırı olmaması isteniyor. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com