AKP'ye reklam sorusu

AKP'ye reklam sorusu
MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Kadıköy-Kartal Metro hattının açılışına ilişkin olarak 15 Ağustos 2012 tarihli gazetelerin tüm arka sayfasında Başbakan Sayın Erdoğan'ın da resminin

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'e, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Kadıköy-Kartal Metro hattının açılışına ilişkin olarak 15 Ağustos 2012 tarihli gazetelerin tüm arka sayfasında Başbakan Sayın Erdoğan'ın da resminin yer aldığı reklamın parası kim tarafından ödenmiştir?" diye sordu.

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, TBMM Başkanlığı'na, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in yanıtlaması istemiyle verdiği soru önergesinde şu soruları yöneltti:

"İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Kadıköy-Kartal Metro hattının açılışına ilişkin olarak 15 Ağustos 2012 tarihli gazetelerin tüm arka sayfasında Başbakan Sayın Erdoğan'ında resminin yer aldığı reklamın parası kim tarafından ödenmiştir? Bu reklam için ödenen toplam para miktarı ne kadardır? Bu reklam hangi gazetelere verilmiştir? İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı'nın 16 Ağustos 2012 tarihinde gazetelerin ön sayfasında yer alan reklam mesajının parası kim tarafından ödenmiştir? Ödenen miktar ne kadardır? Bu reklam mesaj hangi gazetelerde yayınlanmıştır?"   (EAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com