AKP'yi bebek katili Abdullah Öcalan yönetiyor!

AKP'yi bebek katili Abdullah Öcalan yönetiyor!
MHP lideri AKP hükümetini ve demokratikleşme paketini ağır ifadelerle eleştirdi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli parlililer genel merkezdeki bayramlaşma töreninde açıklamalar yaptı. Bahçeli'nin hedefinde AKP hükümeti ve demokratikleşme paketi vardı.
 
“Bayram sonrası demokratik Cumhuriyet paketi adı altında İmralı canisinin taleplerini karşılamak için üstün gayret gösteren bugünkü siyasi iktidar, artık kendisine bir çeki düzen vermeli İmralı’dan yönetilmekten vazgeçmeli. 
 
Bahçeli "Türkiye’de birlik beraberliği korumak ve onun ötesinde İslam ülkelerinde yaşayan Müslüman insanlarımızın, kardeşlerimizin bu kavgasına d son verebilecek, çatışmayı durdurabilecek bir etkin diplomasi ortaya koymak durumundadır. Siyasi iktidar yorgun bir iktidardır. Siyasi iktidar 11 yılı değerlendirmekten aciz kalmakata.11 yıl içerisinde nasıl bir politika izlediğini unutmakta herkesin telkinine açık.
 
Özelikle de İmralı yönlendirmesi ile politikalarını geliştirme çabası içerisinde olmaktadır. Bundan kurtulmak lazımdır. Bundan kurtulmanın yolu iktidardan kurtulmakla eş değerdedir. İktidardan kurtulmanın yolu ise, beş ay sonra gerçekleştireceğimizi yerel seçimlerdir. Bu seçimler Türkiye’nin ve çevresinin yeniden siyasi şekillenmesine gayret gösteren küresel güçlere karşı milli iradenin bir cevabı olmalıdır. Bunu bekliyoruz. Bunu milletimizden istiyoruz. Bu yorgun iktidar gitmelidir” dedi.
 
Demokratikleşme paketine ilişkin bir soru üzerine Bahçeli, “Siyasi mayınların içinde olduğu demokratikleşme paketini hiçbir yönü ile kabul etmiyoruz. Bu paketin içerisine yerleştirilmiş, Türkiye’nin geleceğini tehdit eden varlığını ortadan kaldıran siyasi mayınlar vardır. Bunlardan arınmadıktan sonra bu paketin adının demokratikleşme paketi olarak nitelendirilmesi doğru değildir” dedi.  (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com