Akşam ve Bugün Usa Today'den rol çalıyor!

Akşam ve Bugün Usa Today'den rol çalıyor!
Gazeteler, internetten takipçilerini arttırabilmek için görsel tasarımlarını yenilemeye devam ediyor. Bugun.com.tr'de yenilenen siteler kervanına katıldı.

Gazeteler, internetten takipçilerini arttırabilmek için görsel tasarımlarını yenilemeye devam ediyor. Bugün Gazetesinin internet sitesi bugun.com.tr yeni yüzü ile okuyucularının karşısına çıktı.

TELEVİZYON REHBERİNİ UNUTTULAR

Eskiden daha sade bir tasarım ile yayında olan Bugün gazetesi yeni tasarımında televizyon rehberini unuttu. Gazetenin takipçilerinin bu durumdan muzdarip olduklarını belirtiyorlar.
İlginç olan Bugün'ün yeni tasarımının bundan 1,5 ay önce yenilenen Akşam gazetesinin internet sitesinin tasarımı ile çok fazla benzeşmesi.

Olayı daha da ilginç kılan ise, Bugün'ün yeni sitesinin çok benzediği Akşam'ın da tasarımını aslında ABD'nin en etkili gazetelerinden biri olan USA Today'den almış olması...

USA TODAY AKŞAM'DAN ÇALMIŞTIR

Akşam sitesini yenilediğinde kulislerde "canım Akşam sitesini USA Today'den kopyalayacak değil ya, USA Today Akşam'ın yeni sitesini çalmıştır" şeklinde espri yapıyordu.

Ancak şimdi işler karıştı. Akşam sitesini USA Today'den, Bugün ise Akşam'dan aldı... Kulislerde sitenin yeni halini görenler ise ne diyeceklerini bilemedi.

Bakın siz karar verin USA Today'in sitesinden "yoğun esinlenen" Akşam'ın sitesi mi yoksa Bugün'ün tasarımı mı daha iyi... (AAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com