Akşam ve Skyturk'ün satışı yılan hikayesine döndü!

Akşam ve Skyturk'ün satışı yılan hikayesine döndü!
Ethem Sancak'ın Akşam ve Skyturk'ü satın almaktan vazgeçtiği haberi medyada deprem etkisi yarattı! Bir süre önce işadamı Ethem Sancak'ın satın aldığının açıklandığı Akşam ve Skyturk ortada mı kalıyor?
Akşam Gazetesi ve Skyturk kanalını TMSF'den almaya hazırlanan Ethem Sancak'ın nakit sıkıntısı nedeniyle Akşam ve Skyturk'e para bağlamak istemediği ve bu adımdan vazgeçtiği haberi gündeme bomba gibi düştü.

Sözcü'de yer alan habere göre; Baş­ba­kan Tay­yip Er­do­ğa­n’­a ya­kın­lı­ğı ile bi­li­nen Et­hem San­ca­k’­ın, 64 mil­yon do­lar bor­cu ve çok sa­yı­da ha­ciz iş­le­miy­le bo­ğu­şan gru­ba na­kit sıkıntısı ya­şadığı ve bu nedenle medya yatırımı için ortak arayışı içinde olduğu ifade ediliyor.

Star Ga­ze­te­si­ ile yaşadığı tecrübenin de Sancak'ın Ak­şam ve Skyturk 360’a tem­kin­li yak­laşmasına neden olduğu konuşuluyor.
 
AMAÇ YANDAŞLIKTI AMA...
 
Ka­nal 24 ve Star Gazetesi'ni Fettah Tamince'ye devreden Ethem San­cak, med­ya­ya Er­do­ğa­n’­ı des­tek­le­mek için gir­di­ği­ni açık­la­mış­tı. San­cak, 2001 yı­lın­da Er­do­ğan ile ta­nış­ma­sı­nın ar­dın­dan ara­dı­ğı “a­da­mı­” bul­du­ğu­nu be­lir­te­rek, Star ga­ze­te­si­ni Er­do­ğa­n’­a des­tek ol­mak için al­dı­ğı­nı söy­le­miş­ti.

(DSE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com