Akşam Yazarına Fena Çaktı!

Akşam Yazarına Fena Çaktı!
Akşam Yazarı Nagehan Alçı bugünkü yazısında yine Akşam'da yazan Oray Eğin'i eleştirdi. Hayatını yalanlar ve kötülük üzerine kurmuş dediği Eğin'e bakın daha neler söyledi?

Akşam Yazarı Nagehan Alçı, isim vermeden kendi gazetesinde yazan ve yazılarını Soner Yalçın ve Yalçın Küçük'ten aldığı talimatlar doğrultusunda karalayan (savcılık belgelerine yansıyan telefon kayıtları) Oray Eğin'e çaktı.

Hayatını yalanlar, iftiralar ve kötülük üzerine kurmuş kompleksli biri.

Yasadışı karanlık çetelerden aldığı talimatlarla yazı yazıyor. Bu, resmi savcılık belgelerine yansıyan telefon kayıtlarıyla ispatlanmış. Kısa süre öncesine kadar Ergenekon sanıkları Soner Yalçın ve Yalçın Küçük'ten alıyordu talimatları. Bu iki ismin üzerinde gördüğü Ertuğrul Özkök'e yağcılık da medyadaki temel dayanağıydı. Özkök'ten talimatla mı yazdı bilmem ama Fehmi Koru aleyhine yalanları Özkök'e yaranmak için kaleme aldığı kesin.

Artık medyamızda böyle kirli ilişkilerin egemen olduğu feci dönem yavaş yavaş kapanıyor. Böylelikle gayrimeşru odaklardan aldığı talimatla yazı yazan bu kişinin medya hayatı da bitiyor. Yolun sonuna geldi. Bunun farkında olduğu, artık medyada yeri olmadığını gördüğü ve tutuklanmaktan korkarak ABD'ye kaçtığı için de ne yapacağını bilemiyor. Durum hazin. 'Keşke böyle olmasaydı' dedirtecek kadar hazin...

Onun hikayesi tüm genç medya çalışanları için 'Gazetecilik ne değildir ve olmamalıdır'ı göstermek için ibretlik bir örnek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com