Akşam'ın çaylak yazarı veda etti!

Akşam'ın çaylak yazarı veda etti!
Yazdığı yazılarla alay konusu olan Akşam'ın şipariş yazarı veda etti.

Akşam Gazetesi Yazarı Yasemin Nak, yazdığı yazılarla yalakalık ve yandaşlıkta bu kadarı da olmaz dedirten ve kendi kesiminden dahi tepkiler alan çaylak yazar Çarşamba günü veda ediyor.

TMSF'nin Akşam gazetesine el koymasının ardından göreve atanan Mehmet Ocaktan'ın köşe açarak yazar yaptığı Yasemin Nak'ın yazarlık macerası kısa sürdü. İlk yazısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik abartılı övgüsüyle dikkat çeken Nak, ikinci yazısında da CHP'lileri dinsizlikle itham etmişti.

Yasemin Nak ile Ocaktan'ın Odeon adlı bir şirkete ortak oldukları belgelenmişti. Yayınlanan belgelerde Nak ile Ocaktan'ın TRT'ye dizi çektikleri görülüyordu.

Bu belgelerin yayınlanmasının ardından medya dünyasında tüm gözler Akşam, Yasemin Nak ve Mehmet Ocaktan'a çevrilmişti. Tepki çeken bu atama sonrası zor durumda kalan Akşam Yazarı Yasemin Nak, gazeteden ayrılmak zorunda kaldı. Nak'ın Çarşamba günü yayınlanacak yazısında okurlarına veda ettiği öğrenildi.

Nak'ın Çarşamba günü yayınlanacak yazısında "bazı dedikodular yüzünden yazmayı bırakıyorum" ifadesini kullandığı öğrenildi. Böylece Nak'ın yazarlık macerası da sona erdi. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com