Akşam'ın yeni yazarı tam bir komedi!

Akşam'ın yeni yazarı tam bir komedi!
Akşam'da yeni yazmaya başlayan Yasemin Nak, ilk yazısı ile tam bir alay konusu oldu.

Akşam Gazetesi'nin el değiştirmesi sonrası yaşanan isifalar ve işten çıkarımlar sonrası kadro büyük ölçüde değişmişti. Yeni gelen yazarlardan Yasemin Nak yazdığı ilk yazısı ile kendini alay malzemesi haline getirdi.

Nak, ilk yazısında nasıl bir Türkiye'de çocuğunu büyüttüğünü ve Başbakan Erdoğan'ın nasıl bir lider olduğu anlatınca dalga konusu oldu. Nak'ın kullandığı ifadeler sosyal medyada çokça konuşuluyor

İşte Yasemin Nak'ın ilk yazısının bir kısmı;
...

İşte AK Parti iktidarı son on yıldır bu Türkiye’yi inşa ediyor. Okullarda teknolojik eğitime geçildi. Fatih Projesi ile öğrenciler modern eğitim ve teknolojiyle dünyalarını geliştirecek.

Dilerse, anne babasına yasaklanmış anadilini öğrenecek. Aynı zamanda Siyer dersi alacak, Kuran derslerini öğrenmek için seçme özgürlüğüne sahip olacak.
Şu an inşa edilen yeni Türkiye gençleri Mozart dinleyecek ama Dede Efendi’yi de bilecek. Onlar, kültürü ve geçmişiyle utanmayacak, çünkü bilgiyle donatılacaklar. Kulaktan dolma bilgilerin değil, geçek bilginin nesli yetişiyor.
Bu ülke verdiği karalardan emin, dünya vizyonu olan bir lidere sahip, Recep Tayyip Erdoğan. Benim oğlum için kurduğum hayalleri paylaşan ve onlar için güçlü bir Türkiye kurmak için yılların kangren haline gelmiş sorunlarını yok eden bir lider!
Ben oğlumun geleceği adına rahatım. Bu ülkede güzel şeyler oluyor. Her ne kadar birileri sürekli gerilim sahneleri planlasa bile Türkiye’yi ekonomi, sağlık, yatırım, ulaşım, bilim, spor ve buna benzer birçok konuda dünyanın önemli ülkeleri arasına sokmaya, Türkiye’nin marka değerini yükseltmeye kararlı lider var: Recep Tayyip Erdoğan.
Ben bu Türkiye’yi istiyorum!

Yasemin Nak'ın ilk yazısının tamamını buradan okuyabilirsiniz
İşte sosyal medya'daki o yorumlar;
 
Işıl Cinmen ?@IsilCinmen
Akşam, eski yazarlarını atmadan önce yenilerini bulsaydı en azından... Ben 10 yaşında bile daha yaratıcı yazıyordum
 
Ece Temelkuran @ETemelkuran
İktidarın sevdiği bir köşe yazarı nasıl olmalı diye düşünüyorsan kendini yıpratma. İşte böyle:http://www.aksam.com.tr/yazarlar/ben-bu-yeni-turkiyeyi-istiyorum/haber-221715 …
 
Tufan Türenç ?@tturenc

Yeni Yazar Yasemin Nak'ın ilk yazısını okudum. Tamamını okumaya gerek yok. Son paragraf Nak'ın neden seçildiğini anlatmaya yetiyor.
 
Lube Ayar ?@lubeayar

yeni başlayanlar için 'biat'.. http://www.aksam.com.tr/yazarlar/ben-bu-yeni-turkiyeyi-istiyorum/haber-221715 …

eksihabermas ?@eksihabermas

İktidarın doğrudan denetimine geçmesinin ardından Akşam gazetesindeki zeka gerilemesi kendini hemencecik göstermiş: http://www.aksam.com.tr/yazarlar/ben-bu-yeni-turkiyeyi-istiyorum/haber-221715 …

Samet Akten ?@samet_akten

"Başbakanımıza küfrediyorlar annee" Yasemin Nak'ın Küçük Emrah filmi tadında bir senaryo yazmak nereden aklına geldi? http://www.aksam.com.tr/yazarlar/ben-bu-yeni-turkiyeyi-istiyorum/haber-221715 …

Gökhan ?@Maslow80

Akşam gazetesi köşe yazarı Yasemin Nak "orantısız yalakalık" yapmış. Hiç uğraşmayın son cümle yetiyor zaten http://www.aksam.com.tr/yazarlar/ben-bu-yeni-turkiyeyi-istiyorum/haber-221715 … (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com