Akşam'ın yeni yazarından Erdoğan'a methiyeler!

Akşam'ın yeni yazarından Erdoğan'a methiyeler!
Akşam Gazetesi'nde gerçekleşen TMSF operasyonundan sonra gelen yeni yazarlardan Yasemin Nak, sipariş yazılarla AKP propagandasını irite edici düzeyde tutmaya devam ediyor.

AKP'li Mehmet Ocaktan'ın Genel yayın yönetmenliği'ndeki 'AK'şam Gazetesi, daha önce çok fazla adı duyulmamış olan bir yazar ile anlaşmıştı. Yazdığı ilk yazıyla kendisini gülüç duruma düşüren Yasemin N'AK', AKP'ye yaranmak için haddinden fazla abartı ve yalakalık kokan sözler sarfeden yazılarına ara verecek gibi görünmüyor. Bugün kaleme aldığı yazısında da Tayyip Erdoğan'ı öve öve bitiremeyen yazar adeta işin suyunu çıkarmış. Anlaşılan artık yoldan geçeni yazar yapmıyorlar, onun yerine isim ya da soyisminin içinde 'ak'
 kelimesi geçene yollar açılıyor(!)

İşte yazıdan bazı kesimler;

2007 seçimlerinde bir dağ köyünde yaşadıklarımı bir film şeridi gibi gözlerimin önünden geçirdiğimde, Türkiye’nin şu günlerde yaşadıklarını daha iyi analiz edebiliyorum. Kahve, milletvekilleri ve köylülerle doluydu. Dışarıda yaşlı bir Yörük teyze, vekilin aracına yaklaştı ve resmine baktı, sonra diğer taraftaki başbakanın resminin olduğu yere döndü. Eliyle başbakanın resmini okşadı ve resmi öptü.
Şaşırdım ve neden yaptığını sordum. Suratıma bile bakmadan “çocuklarım hastalandığında kışın yol kapalı olduğu için şehre götüremedim öldüler. Kızım doğum yaparken öldü. Okumak için çocuklarımı şehre yollayamadım. Ama şimdi Tayyip Erdoğan bütün yollarımızı asfalt yaptı. Hastane dibimizde, torunlar artık okuyor, ben bu adamı nasıl sevmeyeyim?” dedi.

Yazının tamamı için tıklayınız...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com