Akşehir Yörex Fuarı’nda İlgi Gördü

Akşehir Yörex Fuarı’nda İlgi Gördü
Antalya’da 20-24 Haziran 2012 tarihlerinde düzenlenen 3. Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı’na katılan Akşehir Kaymakamı Ahmet Katırcı, Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul ve Akşehir Ticaret Odası Başkanı Erdal Çiftci, fuarı değerlendirdi.

KONYA - Antalya’da 20-24 Haziran 2012 tarihlerinde düzenlenen 3. Yöresel ve Geleneksel Ürünler Fuarı’na katılan Akşehir Kaymakamı Ahmet Katırcı, Akşehir Belediye Başkanı Abdülkadir Oğul ve Akşehir Ticaret Odası Başkanı Erdal Çiftci, fuarı değerlendirdi.

Akşehir Kaymakamı Ahmet Katırcı, fuara Akşehir olarak kapsamlı bir katılım sağladıklarını belirterek, “Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası, Akşehir Belediyesi ve Akşehir Kaymakamlığı bir güç birliği halinde fuara katıldık. Kaymakamlık olarak İlçe Tarım Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüğü olarak yapılan çalışmaları götürdük. Belediyemizle yerel ürünlerimizi, yarenlerimizi, Nasreddin Hocamızı Antalya'ya taşıdık ve Akşehir Ticaret Odası da Akşehir'de üretilen yerel ürünlerle katıldı. Şunu sevinçle söyleyebilirim ki, ilçe düzeyinde en iyi katılım bizdeydi. 81 vilayetten 71 il katılmıştı bu fuara ama kapsamlı olarak katılan tek ilçe Akşehir'di. Bu anlamıyla biz bu konuda çok güzel geri dönüşümler aldık. Standımız açık bulunduğu süreler içinde canlı ve hareketli bir şekilde gün yaşadı. Bence çok verimli ve çok kaliteli bir fuar geçirdik ve Akşehir'in de tanıtımının çok iyi bir şekilde yapıldığını düşünüyorum” dedi.

Akşehir Belediye Başkanı Oğul da, “Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi ve Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile Antalya’da düzenlenen YÖREX fuarına güçlü bir şekilde katıldık. Gerçekten YÖREX fuarı çok önemli bir fuar. Akşehir’in tanıtımında çok katkısı oldu. Biz tanıtımda da güçlü olarak gittiğimiz için de YÖREX fuarında da Akşehir’i iyi tanıttık. Bu fuarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Çiftci de, “Bu fuara geçen yıl yine aynı şekilde Kaymakamlığımız, Akşehir Belediyesi ve Ticaret ve Sanayi Odası olarak yoğun bir katılım sağlamıştık. Geçen yıl da karar vermiştik önümüzdeki yıl daha kapsamlı daha güzel bir şey yapalım ondan dolayı da alanı geçen yılın 1,5 katı genişliğinde kiraladık ve fuarın tam geçiş noktasına koyduk. Çok güzel geçti. Öncelikle bizi bu konuda yalnız bırakmayan, Kaymakam beye ve Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com