Albay Tatar'dan veda ziyaretleri

Albay Tatar'dan veda ziyaretleri
Afyonkarahisar Hava Meydan Komutanı Kurmay Albay Cengiz Tatar, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser'e veda ziyaretinde bulundu.İzmir'in Gaziemir ilçesinde bulunan Hava Teknik Okullar Komutanlığı Meslek Yüksek Okulu ve S

Afyonkarahisar Hava Meydan Komutanı Kurmay Albay Cengiz Tatar, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hüsnü Serteser'e veda ziyaretinde bulundu.
İzmir'in Gaziemir ilçesinde bulunan Hava Teknik Okullar Komutanlığı Meslek Yüksek Okulu ve Sınıf Okulları Komutanı Güvenlik Okul Komutanı olarak tayini çıkan Hava Meydan Komutanı Kurmay Albay Cengiz Tatar, ATSO Başkanı Hüsnü Serteser'i makamında ziyaret etti. Kurmay Albay Cengiz Tatar'ın 2006 yılından bu yana Afyonkarahisar'da Hava Meydan Komutanı olarak başarılı görevlere imza attığını söyleyen Serteser, Tatar'ın bundan sonraki görevlerinde de başarılı işlere imza atmasını temenni etti. Kurmay Albay Cengiz Tatar ise Afyonkarahisar'da çalışmaktan gurur ve onur duyduğunu söyleyerek, dostluklarının bir ömür boyu süreceğinden emin olduğunu ve inandığını dile getirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com