Albayrak: "F.Bahçe'nin mesaj vermesi..."

Albayrak: "F.Bahçe'nin mesaj vermesi..."
Galatasaray'ın başarılı yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de pazartesi Sivasspor ile yapacağı maç için Sivas'a gitti.

Özel bir uçakla Sivas'a giden Galatasaraylı futbolcular, Atatürk Havalimanı'nda hayranlarına imza dağıtırken, fotoğraf çektirme isteklerini kırmadı. Sivas yolculuğu öncesi Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, zor bir deplasmandan üç puanla dönmek istediklerini söyledi.

"ÇIKIP TOPUMUZU OYNAYACAĞIZ"

Sivas'tan havalimanı çevresinde 2 metreye yakın kar olduğu yönünde haberler aldıklarını kaydeden Albayrak, maçın gündüz oynanması için fedarasyona bir talepte bulunup bulunmadıklarına' ilişkin bir soru üzerine de, "Sadece biz oynamıyoruz, başka takımlar da oynuyor. Burada söylenecek fazla bir şey yok. Çıkıp topumuzu oynayacağız. Sivasspor da aynı şartlarda oynayacak" dedi.

"HEDEFE ULAŞACAĞIZ"

Bir gazetecinin, "Ligde bundan sonraki karşılaşmaları nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusu üzerine Albayrak, "Bu seneki Galatasaray'ın başında yabancı hoca olsaydı neler söylenecekti tahmin bile edemiyorum. Çok güçlü rakiplerimize karşı açılan bir fuan farkı var. Burada Fatih Hocam'a ve teknik ekibe teşekkür ediyorum. Bundan sonra zorlu maçlarımız var, ama bakıldığında zorlu maçları teker teker aştığımızı da görüyorum. Bundan sonraki maçların da zor olacağının bilincindeyiz. Bunları teker teker aşıp hedefimize ulaşacağız" diye konuştu.

"FENERBAHÇE'NİN MESAJ VERMESİ GEREKİYORDU"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, "Galatasaray maçı ile ligin kendileri açısından yeniden başlayacağı" şeklindeki açıklamasının hatırlatılması üzerine Abdurrahim Albayrak, şunları söyledi:

"Aykut Hoca öyle bir şey söylemiştir. Ben onun üzerine bir şey söylemek istemiyorum. Bizim için hepsi çok önemli maç. Fenerbahçe'nin kendi açısından böyle bir mesaj vermesi gerekiyordu demek ki, ona da saygı duymak lazım."

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com