Albayrak kavganın detaylarını açıkladı!

Albayrak kavganın detaylarını açıkladı!
Galatasaray yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Melo ile Riera arasında yaşanan kavga hakkında konuştu.

Galatasaraylı yönetici Abdürrahim Albayrak, Melo ile Riera arasında yaşanan kavganın detaylarını anlattı.

İki futbolcu arasındaki kavganın nedeninin top sektirmeden kaynaklandığını açıklayan Abdurrahim Albayrak "Kavga idmanda birbirlerine sert girmelerinin üzerine çıktı. Antrenman çok neşeli, çok huzur içerisinde, çok güzel bir havada devam ediyordu. Ancak ikili arasındaki tartışma antrenman sırasında kendi aralarında birbirleriyle top sektirmeden oldu. Onun üzerine de Fatih hocam iki futbolcuyu da soyunma odasına gönderdi. Soyunma odasında da bu tartışmayı devam ettirmişler. Hocam da haklı olarak ikisini de disiplin talimatlarımız uyarınca disipline gönderdi" dedi.

"OLAY ESNASINDA ORADAYDIM"

Sabah'ta yer alan habere göre; Kavgaya kendisinin de şahit olduğunu söyleyen Galatasaraylı yönetici "Tartışma sırasında hep beraberdik. Tartışma sırasında ben de antrenmandaydım. Yapılacak bir şey yok şu anda. Herkes bu akşam biraz dinlensin. Yarın ne olacağı belli olur" diye konuştu.

"KADRO DIŞI KARARI HOCANIN"

Albayrak 'Futbolcuların kadro dışı bırakılması gibi bir durum söz konusu mu?' sorusuna ise "Onun kararını Fatih Terim verecek. Şu anda bir şey söylemek için çok erken. Hiç kimse Galatasaray'dan büyük değildir. Galatasaray'a neler geldi neler gitti. Ama her şeyden önce sistem ve disiplin önemli. Hocamız da buna çok önem verdiği için böyle bir karar aldı. Bu karar tamamen hocaya aittir" yanıtını verdi.

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com