Albayrak: "Nuri'yi alırız"

Albayrak: "Nuri'yi alırız"
Galatasaray'ın sevilen yöneticisi Abdürrahim Albayrak, Galatasaray'daki son gelişmeleri değerlendirdi.

Abdürrahim Albayrak; Eboue'yi almaya kimsenin gücünün yetmeyeceğini söylerken, Melo ve Nuri Şahin konusunda önemli açıklamalar yaptı.

MELO İSTEDİĞİMİZ BİR FUTBOLCU AMA...

Abdürrahim Albayrak, şu şekilde konuştu; "Melo konusunda taraftarımızın yönetime hak verdiğini görüyorum. Kimse Galatasaray'dan büyük değildir. Geçen sezon kimse Melo'yu bilmezken gittik bir akşamdan bitirdik transferi. Melo istediğimiz bir futbolcu. Ama taraftarında yönetime hak vermesini istiyorum. Hayırlısı ise olsun bu transfer. Bu akşam vey yarın belli olur. Galatasaray'da çareler tükenmez. Galatasaray'da Melo'lar bitmez, yeni Melo'lar çıkar. Hayırlısı ise bu transfer olur" dedi.

FATİH HOCAM İSTERSE BENDE NURİ'Yİ ARARIM

Real Madrid'den ayrılması gündemde olan ve adı Galatasaray ile de anılan Nuri Şahin için de açıklamalarda bulunan Albayrak; "Nuri Şahin ile ilgili birşey konuşmadık. Mourinho ve Fatih hoca çok samimi. Buluştuklarında bende yanlarındaydım. Aralarında Nuri konusu konuşulmadı. Hamit konuşuldu. Fatih hocam isterse, Nuri'nin cep telefonu bende var. Onu ikna etmekte bana kalır. Ama bu konuda bir girişimimiz olmadı" dedi.

KİMSENİN GÜCÜ EBOUE'Yİ ALMAYA YETMEZ

Fiorentina'nın Eboue'yi istediği şeklindeki haberleri değerlendiren Albayrak bu konuda net konuşurken; " Kimsenin gücü Eboue'yi almaya yetmez" dedi.

ALBAYRAK'IN AMRABAT SEVİNCİ

Galatasaray'ın uzun uğraşlar sonucunda kadrosuna kattığı Amrabat için çok sempatik bir insan diyen Albayrak; "Amrabat'ı çok istedik. Fatih hocadan sonra bende çok istiyordum. Amrabat, çok saygılı, çok uyumlu, çok sempatik bir insan. 53 numaralı formayı giyecek. Rizeli (Gülerek). Rize'nin numarası o yüzden ayrı bir mutluyum. Fatih hoca bana her gün bana Amrabat'ı söyledi, alalım diye. Fatih hoca bu kadar ısrar etmez. Hoca onu çok istedi. Başkanda, hoca bu kadar istiyorsa alalım dedi. Allah başkandan da razı olsun" dedi.

ERZURUM'DAKİ FİNAL BAYRAM HAVASINDA OLSUN

Pazar günü oynanacak Süper Kupa finalini de değerlendiren Abdürrahim Albayrak; "Erzurum'daki maçta eşit sayıda taraftar olacak. Bu maç herkese örenek olsun. Nasıl birlikte maç izlenir taraftar göstersin. Bir imtihan şeklinde olacak. Bayram havasında geçmesini temenni ediyorum" dedi.

FİORENTİNA MAÇI DUYGUSAL BİR MAÇ OLACAK

Fiorentina ile oynanacak hazırlık maçının duygusal bir havda geçeceğini söyleyen Albayrak; "Ben Fiorentina'yı çok severim. Fatih hocamızında eski takımı. Bu yüzden duygusal bir maç olacak. 40 bin kombinemiz var. 8 bin bilet satılmış. 5 bin satılmamış bilet var. Yarın akşam taraftarımız tribünler doldurur. Lazio maçında, o sıcak altında Galatasaray'ın performansını gören herkes kara kara düşünmeye başlamıştır. Herkesin beğenisini kazandık" diyerek sözlerini tamamladı. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com