Albayrak: "Semih Kaya...."

Albayrak: "Semih Kaya...."
Abdurrahim Albayrak, Yiğit Gökoğlan'ın transferi konusunda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.
Sansürsüzhaber - Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdurrahim Albayrak, Manisaspor'dan transfer edilen Yiğit Gökoğlan'ın transferini yorumladı. Galatasaray TV'deki Son Pas programında transfere ilişkin açıklamalarda bulunan Albayrak, çok çarpıcı açıklamalar yaptı. 
 
"YİĞİT ALACAKLARINDAN FERAGAT ETTİ" 
 
Genç futbolcunun transferini yorumlayan Albayrak, "Yiğit Galatasaray'a gelmek için yiğitçe hareket etti. Galatasaray'a gelmek için alacaklarından feragat etti. Kendisiyle oturduk. Galatasaray camiasının nelere dikkat ettiğini anlattık. Ne menajerleri ne de kendisi bir sorun çıkarmadı. Galatasaray forması kutsaldır, değerlidir. Bunun kıymetinin ne kadar önemli olduğunu bilecektir. Sahadaki aslanlarımız gibi, Yiğit de terinin son damlasına kadar oynayacaktır. Kendisini, sizlerin de huzurunda tebrik ediyorum." dedi. 
 
"GENÇLERDEN BANA TELEFON GELİYOR"
 
Galatasaray'da yetişen birçok genç futbolcu olduğuna dikkat çeken sarı-kırmızılı yönetici, "Daha sonra söz alan Albayrak, "Önümüzdeki Semih Kaya ve Emre Çolak gibi örnekler var. Fatih Terim'e ayak uydurmak bambaşka bir şeydir. Galatasaray'a hem stoper hem de kanat adamları yetiştirme konusunda Fatih Terim'in emeği var. Yiğit gibi birçok gençten bana telefon geliyor. Herkes Fatih hoca ile çalışmak için gençler can atıyor. Uzun ince bir yoldayız. Fatih hocam tüm programını Galatasaray'ın geleceği için hazırlıyor. Başta Ünal Aysal başkanım ve Fatih Terim sabahlara kadar çalışıyor. Hep beraber iyi işler yapacağız. Yiğit'in de Galatasaray'a katkı sağlayacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı. 
 
"KİMSE BU PERFORMANSI BEKLEMİYORDU"
 
"Herkes, futbolcularımızın ne kadar koştuğunu mücadele verdiğini görüyor. Genç oyuncuların, ağabeylerinin yanında olması onlar açısından avantaj. Bütün yabancı transferlerimiz inanılmaz katkı verdi. Takımımızda oynayan futbolcuların hepsi kaliteli oyuncular. Hiç kimse Galatasaray'dan böyle bir performans beklemiyordu. İnşallah daha da iyi olacağız. Genç oyuncular çoğaldıkça, takıma monte olduğunda daha iyi olacak. Semih Kaya'nın ayağını gördünüz. Büyük takımlarda milyonlarca para alan futbolcular aynı inceliği göstermeyebilirdi. Gözümün önüne geldiğinde gözlerim yaşarıyor." dedi. 
 
"SEMİH YABANCI OLSAYDI MİLYONLARCA PARA VERECEKTİK"
 
Fatih Terim'in, Galatasaray üstündeki etkiden bahseden Abdurrahim Albayrak, "Semih'in ismi yabancı olsaydı ve Avrupa'dan alsaydık milyonlarca para verecektik. Bunların hepsi Fatih Terim'in sayesinde oluyor. Yabancılar, genç oyunculara kolay kolay forma vermez. Daha önce, Fatih Terim'in Galatasaray'a gelmesi için dua etmiştim. Terim'e de bir futbolsever olarak teşekkür ediyorum. Tekrar camiamıza, hayırlı uğurlu olsun." açıklamasında bulundu. 
 
(EME)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com