Albert Riera şaşırttı

Albert Riera şaşırttı
Galatasaray'ın İspanyol futbolcusu Riera, şaşırtan açıklamalar yaptı.

Albert Riera, “gazzetta.gr” adresli Yunan internet sitesine yaptığı açıklamada, Türkiye'deki 6 yabancı kuralını transfer olmadan önce bilmediğini itiraf etti.

Milliyet gazetesindeki habere göre ; İspanyol futbolcu, “Türkiye'de mutlu ve huzurluyum. İşin aslı ben burada yabancı oyuncular için maçlarda 6 oyunculuk bir sınırlama olduğunu bilmiyordum. Takımda önemli yabancı oyuncular olduğu için zaman zaman yedek oturuyorum. Ama bunu umursamıyorum çünkü yedek olmak beni daha çok hırslandırıyor ve daha çok çalışıyorum. Aslında bu kural oyuncular için iyi bir ölçme sistemi oluyor. Keşke İspanya'da da bu mümkün olsa” yorumunu yaptı.

Olympiakos'taki eski teknik direktörü Valverde'nin, Fatih Terim'e benzediğini de kaydeden Riera, “İki teknik adam da oldukça mükemmeliyetçi. Fatih Terim, Türkiye'de büyük bir figür ve herkesin saygısını uyandırıyor. Oyunculardan çok şey bekleyen geleneksel bir teknik direktör. Aralarındaki en belirgin fark, Valverde'nin Terim'e göre daha sakin bir mizaca sahip olması” diye konuştu.

İspanyol oyuncu, Olympiakos'a kiralık giden Kazım'ın takıma çok şey katacağına inandığını sözlerine ekledi. (EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com