Aldatılan Kadından Çıplak İntikam

Aldatılan Kadından Çıplak İntikam
26 yaşındaki genç kadın, kendisini aldatan erkek arkadaşından intikam almak için eşyalarını eBay üzerinden satışa çıkardı.

Kendisini Taylor Morgan olarak tanıtan genç kadın, bununla da yetinmeyip,satışa çıkardığı giysi ve eşyalarla yarı çıplak poz verince bir anda internet yıldızı haline geldi.

İnternette bir sayfa hazırlayan Morgan, gerçek adını vermeyi reddediyor ancak satışlardan şimdiye dek 1000 dolar kazandığını söylüyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Sevgilisinin eşyalarından biri olan 49 dolar değerindeki kareli gömleği de satışa çıkaran Morgan, 33 teklif aldığı gömleği 87.50 dolara satmayı başardı.

Açık artırmayı kazanan alıcıya "özel" bir teşekkür notu ve sitede yayınlanmamış bir fotoğraf göndereceğini söyleyen Morgan, şimdiye dek 21 parça eşyasattı. Kimliğini ve işini gizleyen genç kadın, Fox, ABC ve CBS televizyonlarında da haber konusu oldu.

Bir internet fenomeni haline gelen Morgan, sadece bugün 500 e-posta mesajıaldığını, mesaj gönderenler arasında Avustralya, Almanya ve İsveç vatandaşları olduğunu, kadınların da erkekler kadar mesaj gönderdiğini söylüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com