'Alemin Kıralı' geliyor!

'Alemin Kıralı' geliyor!
Komedi dünyasının ünlü isimleri bu dizide buluştu.

ATV'nin yeni dizisi 'Alemin Kıralı', komedi dünyasının ünlü isimleri Oya Başar ve Şafak Sezer'i bir araya getirdi.

Sezer dizide Aslan karakterini, Başar da onun kayınvalidesi Asalet'i canlandırıyor.

Kayınpederinin ölümüyle kendini bir anda Asalet'in evinde içgüveysi olarak bulan Aslan'ın komik öyküsünü anlatan dizide Evrim Akın, Zeynep Gülmez ve Metin Yıldız da rol alıyor.

ALEMİN KIRALI'NIN ÖYKÜSÜ
Şafak Sezer dizide, petshop dükkanında solucan, sülük, tavşan ve benzeri hayvanları satan kendi halinde bir esnafı canlandırıyor… Kibirli kayınvalidesi Asalet'in (Oya Başar) gözüne yıllardır bir türlü giremeyen Aslan ( Şafak Sezer)'ın hayatının akışı, kayınbabası Nejat, son nefesinde, "Karım, kızlarım ve torunlarım sana emanet…" diyerek ölünce birdenbire değişir. Üç kız babası olmanın gerekleriyle zor baş ederken kendini bir anda altı kadının yaşadığı 'insomniyak' Asalet'in evinde içgüveysi olarak bulan Aslan'ın başına, kayınbabasına verdiği sözü tutmaya çalışırken birbirinden komik olaylar gelir. Zaten köy kökenli ve muhafazakar biri olan Aslan, evdeki kadınların arasında iyice paranoyak ve kıskanç biri haline gelir.

Alemin Kıralı'nın birinci bölümünde Aslan, kız kardeşinin kocası Spotçu Kubat'ın, karısının kol saatine gizlice dinleme cihazı taktığını öğrenir. Bu dinleme işi Aslan'ın çok hoşuna gider. Hemen eve bir dinleme cihazı yerleştirir ve evde olup bitenleri gizlice dinlemeye başlar. Başlangıçta işler yolunda gider; okuldan kaçma planları yapan kızları yakalar, karısı hakkında çok işine yarayacak bilgiler öğrenir. Fakat bu telekulak faaliyeti, bir süre sonra Aslan'ın başına umulmadık belalar açmaya başlar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com