'Alemin Kıralı'nda 'Yahşi Cazibe' sürprizi

'Alemin Kıralı'nda 'Yahşi Cazibe' sürprizi
Yayın hayatına geçen hafta başlayan 'Alemin Kıralı'nda bu hafta sürpriz bir isim var...

'Yahşi Cazibe' dizisinin 'Simgesi'si Hande Katipoğlu, Esma Hürol karakteriyle atv'nin yeni dizisi 'Alemin Kıralı'na konuk oyuncu olarak katıldı.

Dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde Aslan Kıral (Şafak Sezer) eşine vermek istediği ilacı yanlışlıkla kayınvalidesi Asalet'e (Oya Başar) verince olanlar oluyor ve Asalet Hanım kendini sokaklara atarak damat adayı aramaya başlıyor. Son çare olarak Esma Hürol'un programına çıkarak kendine koca adayı bulmaya çalışan Asalet hanıma ne yazik ki Esma Hürol da çare olamıyor.

Dizide evlilik programının sunucusu olarak izleyicilerin karşısına çıkacak olan Hande Katipoğlu, çekimler sırasında çok eğlendiğini ve ilk bölümü keyifle izlediğini belirterek şunları söyledi:

'SÜLÜK BİR KOCAKARI İLACI DEĞİL'
"İlk bölümde çok güldüm, özellikle Aslan'ın küçük kızı Oben'e ve kız kardeşi Nihal'e bayıldım. Ben de Aslan gibi hayvanları çok seviyorum. Hiç belli olmaz belki bir gün Simge, Aslan'ın petshopuna alışveriş yapmaya gidebilir. Aslan'ın ilk bölümde yaptırdığı sülük tedavisi çok ilginçti. Ben de, kesinlikle güvendiğim birine sülük tedavisi yaptırırdım. Çünkü çevremde bunu uygulatmış ve faydasını görmüş çok insan var. İlaçlar da tabiattan geldiğine göre ve yine her güzel şey doğaya ait olduğuna göre şifanın da doğadan geldiğine inanıyorum. Sülüğü kesinlikle bir kocakarı ilacı olarak görmüyorum” dedi.

Gündüzleri çok yoğun olduğu için evlilik programlarını izleyemediğini de sözlerine ekleyen sevilen oyuncu "Bizim evin Aslan Kıralı da babamdır" açıklamasını yaptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com