"Alex bir haindir"

"Alex bir haindir"
Bu söz futbol yorumcusu Ahmet Çakar'a ait

Derin Futbol programına konuk olan Eski Hakem Ahmet Çakar, Alex de Souza ilgili ilginç bir benzetmede bulundu.

Ahmet Çakar: Alex’in maskesini yapan turizm şirketi reklamını yapmıştır. Bu maske aslında Fenerbahçe’nin melek yüzlü şeytanının maskesi. Alex için melek yüzlü şeytan lafı bile az kalır. Aslında Alex bir hainmiş. Bu laflar ağır laflar ama bu lafların içini dolduracağım. Milyonlarca Fenerbahçe taraftarı bana ne derse desin, ben inandığımı söylerim.

Fenerbahçe’nin içinde bulunduğu süreçte sona yaklaştığı şu günde, bu gemiyi ilk terk eden Alex de Souza oldu. Daha da kötüsü bunu haince yaptı. Türkiye’de evimizin çocuğu dediğimiz kişilerin sevimli yüzlerinin arkasında ne kadar operasyon parçasını olduğunun göstergesidir.

Alex’in yaptığı basın toplantısını soluksuz iki saat izledim. Fenerbahçe’den aldığı paralar helal olsunda… Bu konuşmayı psikolojik olarak yapmayacakdı. Alex’in yaşadağı durumu dünyanın her yerinde futbolcuların başına gelebilir. Fenerbahçe’nin en çok birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğu bu günlerde, Alex’in yapığı basın toplantısında aaa öylemi dedirtecek hiçbir şey yoktu.

TWİTTER’DAN AHMET ÇAKAR’A TEPKİ

Alex’de Souza için hain benzetmesi kullanan Ahmet Çakar’a taraflı tarafsız herkesden tepki yağdı. Derin Futbol programını tweet yağmuruna tutan taraftar Ahmet Çakar’ın özür dilemesi istedi. Buna rağmen Ahmet Çakar geri adım atmadı ve sözlerinin arkasında olduğunu söyledi.  

@Cefasiz
Ahmet Çakar ne ara Alex düşmanı oldu! Ne yapmış bu adama Alex

@OoOzancan
Ahmet Çakar bir Şaklabandır ve reyting uğruna her şeyi yapar

@ibrahimseten
Ahmet Çakar'ın "Alex bir haindir" lafı duyduğum en içi boş tespitlerden biri..

@GizemGnsl
Ahmet Çakar gibi bir artist görmedim ben.Bundan 8-9 ay önce yerin dibine soktuğu takıma benim Fenerbahçe'm diyor.Allah'ım biraz şeref nolur.

(MUE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com