Alex geleceği hakkında konuştu!

Alex geleceği hakkında konuştu!
Fenerbahçe'nin Brezilyalı takım kaptanı Alex De Souza, geleceği hakkında konuştu.

Fenerbahçe'nin Brezilyalı oyuncusu ve aynı zamanda da kaptanı olan Alex De Souza, TRTSpor'da verdiği röpörtajda, Fenerbahçe ile olan sözleşmesinin bitmesinin ardından yapacakları konusunda açıklamalarda bulundu.

Brezilyalı Futbolcu TRTSpor'daki “Futbol Ateşi” programında yayınlanan röportajında, sözleşmesi bitince ne yapacağı konusunda henüz kesin bir karar vermediğini belirterek, “Brezilya ile Türkiye arasında kararsız kaldım. Ya Crutiba'ya dönüp futbol kariyerimi orada sürdüreceğim, ya Türkiye'de kalıp Fenerbahçe kubünde görev alacağım. Bana sürekli genç futbolculara öğreteceğim çok şey olduğunu söylüyorlar. Ancak henüz karar vermedim” dedi.

Alex, futbolsever seni neden çok seviyor ve yıldızlaştırıyor sorusuna ise, “Türkiye'de futbol genelde sert ve markaja dayalı. Ben beklenenin tam tersiyim. Tekniğe ve skora dayalı bir futbol anlayışım var. Bu da futbolseverin çok hoşuma gidiyor. Beni farklı görüyorlar. Ayrıca ben Türkiye'de iki kere gol kralı olmuş tek yabancı futbolcuyum” diye yanıt verdi.

Brezilyalı yıldız sadece bayanların ve çocukların izlediği Manisaspor maçında kaybedilen puanlar içinde esprili bir şekilde, “Bizim takımda 18-25 yaşlarında çok genç futbolcu var. O gün maça mı konsantre olacaklar, yoksa tribündeki genç kızları mı... Bunu anlayamadık” diye yanıt verdi.

Basın Bülteni

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com