Alex gerginliğinin perde arkası

Alex gerginliğinin perde arkası
Fenerbahçe'de yaşanan şok gelişmenin sır kapısı aralanmaya başladı.
Fenerbahçe dün akşam şok bir gelişmeyle sarsıldı. Kocaman, "Hep kendini düşünüyorsun. Bu ortamda kafan hep başka yerlerde. Bu yüzden yarar sağlayamazsın” diyerek Alex'i Gaziantep maçının kadrosundan çıkardı.
 
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ve Alex arasında yaşanan gerginlik son bulmayacak gibi gözüküyor.
 
Aykut Kocaman daha önce yaptığı görüşmede Alex'e, "Seni Spartak Moskova maçında olduğu gibi sert maçlarda oynatmayacağım ama Gaziantepspor maçında oynatacağım" demesine rağmen, dün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde bir şok daha yaşandı.
 
Antrenman bittikten sonra 19 kişilik Gaziantepspor maç kadrosu duyuru panosuna asıldığında herkes şok geçirdi. Alex 18 kişilik maç kadrosunda yoktu. Takımdaki futbolcular listeye baktıklarında kaptanlarını göremeyince şok geçirdiler.
 
Habertük gazetesi'nin haberine göre, teknik direktör Aykut Kocaman, Gaziantepspor maçının kadrosunu belirledikten sonra Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde Alex ile bir görüşme yapar. Kocaman Brezilyalı yıldıza kelimenin tam anlamıyla rest çekerek, "Hep kendini düşünüyorsun. Her şeyi kendine yontuyorsun. Bizim düşünmek zorunda olduğumuz bir futbol takımı ve camia var. Oynayacağımız çok önemli maçlar var. Ama sen kafanı toparlayamaz bu ayrıntılarla uğraşmaya devam edersen seni oynatamam. Sen kafanı toparla gel ve 'Ben toparlandım. Bu ıvır zıvırlarla uğraşmıyorum' dediğin gün kadrodaki yerin hazır. Hatta ben bunu sana daha önce Spartak Moskova maçında oynatmayacağımı Gaziantep maçında oynatacağımı söylemiştim. Ama bu ortamda kafan hep başka yerlerde. Bu yüzden sen yarar sağlayamazsın. Git iyice toparlan öyle gel" ifadelerini kullanır.
 
'ALEX'LE Mİ UĞRAŞACAĞIZ?'
 
Alex'in kadro dışı kalmasının duyulmasının ardından Aykut Kocaman'ın telefonları susmaz. Yakın çevresiyle bu durumu paylaşan Kocaman'ın, "Burada bir tek Alex değil hepimiz varız. Kafasını tamamen futbola veremiyor. Ayrıntılarla daha çok uğraşmaya başladığı için kadroya almadım. Biz maçla mı uğraşacağız, yoksa Alex'in ayrıntılarının medya dönüşümüyle mi uğraşacağız?" dediği öğrenildi.
 
YİNE KADRO DIŞI KALABİLİR
 
Öte yandan Alex'in kadrodan çıkartılmasıyla ilgili tekrar sanal ortamdan herhangi bir tepkili bir mesajı veya açıklaması olursa kadro dışı kalması gündeme gelecek... Dün alel acele yapılan yönetim kurulu toplantısında da bunu gündeme getiren teknik direktör Aykut Kocaman'ın Alex'i kadro dışı bırakacağı ve bu konuda yönetimden desteğini aldığı öğrenildi.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com