Alex ne yapmış ki heykeli dikiliyor

Alex ne yapmış ki heykeli dikiliyor
Sergen Yalçın, Alex'in heykelinin dikilmesiyle ilgili çok konuşulacak sözler söyledi.

Kanaltürk'teki 'Top Bizde' programında yorumcu olan eski futbolcu Sergen Yalçın, "Ne efsanesi ya? Biz futbolcuyuz, ne efsanesi? Sembol oyuncu olabilir bir futbolcu, bir camiada önemli yere gelebilir. Yanlış anlamayın, Alex çok beğendiğim, düzgün karakterli bir çocuk. Ama ne efsanesi? Bu heykel olayı da rezalet. Alex ne yapmış da heykeli dikiliyor? 3-5 şampiyonluk kazandı diye heykeli mi dikilir bir futbolcunun? Ne yapmış, Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi şampiyonu mu yapmış, Avrupa'da kupa mı kazandırmış?

"HEYKELİ OLAN İNSANLAR ÜZÜLÜR BU DURUMA"

Heykeli olan insanlar üzülür vallahi bu duruma. Kamu alanına heykel mi dikilir? Yoğurtçu Parkı'na, yolun kenarına heykel nasıl dikilir aklım almıyor. Bu olay cidden beni bağlamıyor, diksinler dikmesinler beni ilgilendirmez. Ama gitsinler kendi tesislerine, Fenerbahçe tesislerine diksinler. Beşiktaşlısının, Galatasaraylısının gittiği parka heykel mi dikilir? Yarın o zaman ben de evimin karşısına heykelimi diktiririm, nasıl olsa serbest.

"NEDEN ALEX'İN HEYKELİ DİKİYOR"

Bu ülkede heykeli dikilecek insan bellidir. Siz Hakan Şükür'ün heykelini bir yerde gördünüz mü? Heykel dikilecekse neden Alex'in heykeli dikiliyor? Fenerbahçe'de heykeli dikilecek 100 kişi sayarız. Alex önemli oyuncudur, Fenerbahçe'ye büyük katkıları olmuştur ama heykel olayına ülke olarak karşı çıkmalıyız. Ne efsanesi, ne heykeli?" yorumunu yaptı.
(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com