Alex'den çarpıcı söz

Alex'den çarpıcı söz
Fenerbahçe'de Alex krizi ile ilgili Takvim gazetesinden bomba bir iddia geldi.

Teknik direktör Aykut Kocaman'la sorun yaşayan Fenerbahçe kaptanı Alex, 27 Ağustos'ta Başkan Aziz Yıldırım ile görüşmüştü. Zirvenin ardından da "Kriz çözüldü" açıklamasını yapılmıştı. Alınan bilgilere göre Alex, Başkan Yıldırım'a, "Benim parada pulda gözüm yok. Bu sezonki paramı da istemiyorum. Bırakın gideyim" ifadesini kullandı.

YILDIRIM: GEL SÖZLEŞMENİ UZATALIM

Bu sözler karşısında şok olan Aziz Yıldırım ise, "Bunu aklından sil. Sen şu an gidersen taraftar bizi topa tutar. Hatta biz senin sözleşmeni 1 yıl daha uzatmak istiyoruz" yanıtını verdi. Fakat kararlı olan Alex'in son sözü ortamda buz gibi bir hava estirdi: "Şu anda burada kalıyorum. Ama sezon bitsin, 1 saniye bile durmayacağım."

TAM 14 TEKLiF VAR

Sezon sonunda Fenerbahçe'den ayrılma kararı alan Alex'e ABD'den tam 8 takımın transfer teklifinde bulunduğu öğrenildi. Sambacı'yı ayrıca ülkesi Brezilya'dan 2, Avrupa'dan da 4 takım istiyor. Alex, eşi Dianne ile görüşerek kesin kararını verecek.

* Alex'in heykelinin açılışına katılan Kocaman, Sambacı'yı son iki maçta da 11'de oynattı. Fakat soğuk rüzgarlar dinmedi. (UGK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com