Alex'in fotoğrafları kitap oluyor!..

Alex'in fotoğrafları kitap oluyor!..
Alex De Souza’nın Fenerbahçe’den ayrılacağının açıklanması üzerine Alex’in Fenerbahçe’de attığı golleri, rakip takımla girdiği önemli pozisyonları, ev ve aile yaşamına dair fotoğrafları internete yükleyen FB’li taraftarlar, Lukapu ile ‘fotokitap’ yapmaya

Dijital ortamda saklanan fotoğrafları internet vasıtasıyla ‘fotokitap’ haline dönüştürmeye yarayan bir program olan Lukapu ile taraftarlar son 24 saat içerisinde rekor sayıda kitap oluşturdu. Siparişlerin bütün Türkiye’den geldiğini söyleyen Lukapu’nun kurucusu Mahir Ariti, “bir futbolcuya yönelik bu kadar kısa sürede böyle bir talep olmamıştı. Bu ilgiye açıkçası biz de biraz şaşırdık. Ancak biliyoruz ki Alex, FB’liler için bir futbolcudan çok daha öte. Uzun yıllardır Fenerbahçe formasıyla takımın vazgeçilmezi ve taraftarın gözbebeği olan Alex De Souza’nın takımdan ayrılması nedeniyle üzgün olan Fenerbahçe taraftarı, Alex’i unutmamak ve çocuklarına anlatabilmek için onun Türkiye’de geçirdiği zamanı kitap haline getiriyor. Bu kitaplar bir kaç gün içerisinde ellerinde olacak” dedi.

Profesyonel bir ekiple Türkiye çapında hizmet verdiklerini anlatan Mahir Ariti, fotokitap hazırlayanların 18-40 yaş ortalamasında olduğunu belirtti. Türkiye’nin dört bir yanından alınan siparişlerin yanı sıra, Alex De Souza için en çok sipariş İstanbul, Ankara ve İzmir’den geldi.

Gerek anıları saklamak gerekse hediye etmek için ideal bir uygulama olan fotokitap'ın hazırlanması son derece kolay. Lukapu.com’dan kolayca hazırlayacağınız fotokitabın hem içeriğini hem de tasarımını hazır şablonlardan siz oluşturuyorsunuz. (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com