Alex'in gidişine G.Saraylılar da tepki gösterdi

Alex'in gidişine G.Saraylılar da tepki gösterdi
Fenerbahçe'nin ezeli rakibi Galatasaray'ın taraftarları, Alex de Souza'nın gidişine en az ezeli rakiplerinin taraftarları kadar üzüldü.

İşte Alex de Souza için twitter'da başlayan ve Türkiye gündemine giren başlık altına atılmış bazı tweetler:

- Her fener derbisinden önce 'inşallah oynamaz diye dua ettigimiz adam 'bir galatasaraylı olarak seni seviyorum hoşcakal Alex! Gercek yetenek
 
- Bir Galatasaraylı olarak #SeniUnutmayacağızBüyükKaptanAlex demekten çekinmem. Oynadığı oyun bir kenara, karakteriyle saygı duyulası adam.
 
- Kaptan,senin heykelini bile karşımıza koysalar bir Galatasaraylı olarak çekinirim!
 
- Bir Galatasaraylı olarak yıllardır Alex'ten nasıl kurtulacağız diye düşünürken bunu bize sağlayan Aykut Kocaman'a teşekkürü borç bilirim.
 
- Bir Galatasaraylı olarak bir daha aziz başkan için yürüyüş yaparsanız katılmak istiyorum. bugün beni çok mutlu etti büyük başkan.
 
- Bir Galatasaraylı - Bir Beşiktaşlı.Herkes Alex için saygıyla eğiliyor.Sadece Fenerbahçe yönetim kurulu ve teknik heyeti hariç.Yazıklar olsn.
 
- Bir Galatasaraylı olarak Alex'ten gol yemeyi özlicem lan.

- Bir Galatasaraylı olarak sen bunları haketmedin kaptan . Sen hepimizin efsanesisin . Yolun açık olsun Alex !
 
- Bir Galatasaraylı, Bir Beşiktaşlı, Bir Bursa ya da Bir Trabzonsporlusu yok, Alex şu ülkeye gelen en düzgün ADAMdı. Teşekkürler KRALEX!
 
- Bir Galatasaraylı rakibe saygı duyardı yeri geldi desteklerdi ama daha önce hiç rakip bir futbolcunun gidişine AĞLAMAZDI :'(
 
- Bir Galatasaraylı olarak düşüncem , Alex Fenerbahçe'de Hagi gibi bir son yaşamalı. Fenerbahçeli yöneticiler haksızlık etmemeli. Yakışmıyor
 
- Bir Galatasaraylı olarak Alex'in attığı son tweetten ben bile etkilendim.

- Bir Galatasaraylı olarak; Fenerbahçe camiasında sevdiğim tek adamın Alex. Yazık oldu cok, yolun acik olsun Alex baskan.
 
- Bir Galatasaraylı olarak görüşüm; Fenerbahçe'de Alex'in kadro dışı bırakılması her şeyden önce taraftarlara yapılmış büyük bir ayıptır.
 
- Bir Galatasaraylı olarak şunu söyleyebilirimki Alex gibi bir EFSANE ye KOCAMAN ayıp ettiler..
 
- Bir Galatasaraylı olarak Alex'in böyle gönderilmesine inanamıyorum. Fenerbahçe bugün o kadar şey kaybetti ki zamanla anlayacaklar.
(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com