Alex'ten forvet açıklaması!

Alex'ten forvet açıklaması!
Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex, Kayserispor maçı sonrası konuştu.

Sansürsüzhaber - Fenerbahçe'nin Brezilyalı kaptanı Alex De Souza, Kayserispor karşılaşmasının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalar yaptı.

Alex, maçla ilgili olarak, "Ben takım arkadaşlarımı tebrik etmek istiyorum. Üstün bir oyun ortaya koyduk. Rakibe az fırsat verdik ve sonuçta hak ettiğimiz bir galibiyet aldık." dedi.

Sarı-lacivertli oyuncu, "Her geçen gün daha da iyiye gidiyoruz. Geçen hafta iyi fırsatlar yarattık ama kullanamadık. Takım arkadaşlarımla yaptığım konuşmada, son paslarda, son vuruşlarda fazla cömert olduğumuzu söyledim. Bugünkü maçta da fırsatlar yarattık, titiz davrandık ve değerlendirmeyi bildik" şeklinde devam etti.

Tercihinin forvet mi yoksa 10 numara mı olduğu şeklindeki soruya ise yıldız oyuncu, "Bu soruya hep aynı cevabı vermişimdir. 10 numara oynamayı tercih ederim. Ama kararı hocamız Aykut Kocaman verir. Aykut hoca beni en önde kullanmak istedi ve ben de en iyi şekilde takımıma yardımcı olmaya çalışıyorum" yanıtını verdi.

Navarro'nun hatasını ve attığı ilk golü nasıl yorumladığının sorulması üzerine ise Alex, "Aslında şöyle cevap vereyim. Hollanda ekolünü bilenler bilir. Şota takımına Hollanda ekolünü oynatmaya çalışıyor. Bu ekolde kaleciyi kullanmak vardır. Rakip kalecinin hata yapacağını hissettim. Ona doğru baskı yaptım ve bu baskı sonuç verdi. Golü attım" cevabını vererek sözlerini tamamladı. (EME)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com