Alex'ten şok açıklamalar

Alex'ten şok açıklamalar
Fenerbahçe ile yollarını ayıran Alex, kişisel internet sitesinde sözleşmesinin feshine neden olan gelişmeleri anlattı. Alex; Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman ile neler konuştuğunu ilk kez açıkladı

Fenerbahçe ile sözleşmemin feshine neden olan gelişmeler şöyledir:

"Cumartesi Kasımpaşa'ya 2-0 kaybettik. Maçtan sonra teknik direktörümüz soyunma odasına geldi, bağırdı ve istifa ettiğini söyledi. Başkan da birçok şey söyledi. En sonunda oyuncular konuştu.

Pazar günü normal idmanımızı yapacaktık. İdmana gittiğimde hoca beni odasına çağırdı ve kadro dışı bırakıldığımı söyledi. Ben de bunun bir disiplinsel gerekçesi olması gerektiğini söyledim ve nedenlerini merak ettim. O ise bana 'Ben bu takımın teknik direktörü ve lideriyim. Ama sen büyük ve güçlüsün. Soyunma odasında benim fikirlerime karşı olmanı kabul edemem. Kararın gerekçesi budur' dedi.

Benim cevabım ise basit ve netti: 'Doğru. Kararları başkan alır ve ileride neler olacağını göreceğiz.'

Saat 16.15'te başkanın kulüpteki ofisine gittim ve 3 dakikada çıktım. Başkan, kulüpteki 8 senemi 3 dakikada kararlaştırdı.

Başkan ise bana 'Konuşabilirsin' dedi. Ben de 'Neden kadro dışı bırakıldığımı ve takımla idmana çıkmamın yasaklandığını bilmek istiyorum' yanıtını verdim.

Eski başkanım da bana 'Karar senin. Ya tek başına idman yaparsın ya da gidersin' dedi. Ve konuşma sonlandı. Tek başıma idman yapmayı tercih edemezdim. Çünkü onlar benim soyunma odasında olmamı istemedi.

Pazartesi basın toplantısı düzenleyeceğim ve Fener taraftarlarına her şeyi olabildiğince açık şekilde anlatacağım."
(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com