Alex'ten şok suçlama

Alex'ten şok suçlama
Vatan'daki yazısında Alex'i evinde ziyaret edip özel röportaj yaptığını söyleyen Serhat Ulueren'e soğuk duş! Alex Twitter'de Ulueren'i şoke etti...

Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde ayrılarak gündemin odağına oturan ünlü futbolcu Alex De Souza'dan Serhat Ulueren'e ilginç bir suçlama geldi. Alex'in iddiası, geçtiğimiz gün Vatan gazetesindeki yazısında Alex ile yaptığı röportajı ve birlikte çektikleri aile fotoğrafını yayınlayan Serhat Ulueren'in başını ağrıtacak.

TV 8'de yayınlanan Telegol'ü hazırlayan ve Vatan'da yazan Serhat Ulueren, gazetesindeki yazısında Alex ile yaptığı "özel röportajı" yayınlamıştı. Ülueren, Alex'i evinde ziyaret ettiğini yazarken ünlü futbolcu ise Twitter'dan yaptığı açıklamada Ulueren'i yalancılıkla suçladı.

Tweet'inde "Tv8'den Serhat Ulueren taraftarlarin icinde benimle fotograf cektirip,ardindan roportaj yapmis gibi haber yapip yalancilik yapmistir." diyen Alex, Ulueren'in yazısındaki "özel röportaj ve aile sohbeti" havasından başmbaşka bir resim çizdi. Vatan yazarı Serhat Ulueren yazısında, eşiyle birlikte Alex'i evinde ziyaret ettiğini, hediyeler verdiklerini söylemişti.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com