Ali Ağaoğlu medya patronu mu oluyor?

Ali Ağaoğlu medya patronu mu oluyor?
Kanaltürk'te Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlayan ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu medyaya gireceği yönündeki iddialara yanıt verdi...

Kanaltürk ekranlarında Bunu da Konuşalım'a konuk olan ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu, Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtladı. Ekonomi gündemi kadar siyasal gündeme dair görüşlerini de açıklayan Ağaoğlu, medya patronu olacağı yönündeki iddialara da açıklık getirdi.

AĞAOĞLU MEDYAYA YATIRIM YAPACAK MI?

Candaş Tolga Işık'ın "Twitter'a giriyor musunuz?" sorusuna yanıt veren Ağaoğlu, sosyal medyayı takip etmediğini, kendi adına açılan hesapların da fake olduğunu söyledi. Candaş Tolga'nın "medya patronu olacağınız söyleniyor doğru mu?" şeklindeki sorusuna ise hayli ilginç bir yanıt verdi:

"Ben sabah erken kalkarım, kahvaltıda bütün gazeteleri okurum. Medyayla bütün ilişkim odur, bunu dışında da medyayla hiç bir ilişkim yoktur. Kesinlikle öyle bir düşüncem yok."

AĞAOĞLU'NUN TARKAN'LA MUHABBETİ NEREDEN GELİYOR?

Candaş Tolga Işık, Ali Ağaoğlu'nun ünlü pop yıldızı Tarkan'a olan sevgisini de programda gündeme getirdi. Ünlü sanatçıyla olan hukukunun nereye dayandığını anlatan Ağaoğlu ile Candaş Tolga arasındaki Tarkan sohbeti ilginç diyaloglara sahne oldu...

Tarkan'la muhabbetiniz nereden geliyor?

"Tarkan çok sevdiğim ve Türkiye'nin en değerli sanatçılarından bir tanesi. KArdeşim ve arkadaşlığım herzaman vardır. Tarkan gerçekten yurtdışında Türk sanatçı olarak tanınırlığı en yüksek olan arkadaşımız."

Sık görüşüyor musunuz Tarkan'la?

Sık görüşüyoruz. Kardeşim gibi severim. Benim yalıda... Çok güzel de Türk sanat müziği söyler. Hatta yanılmıyorsam bir gece sen de vardın...

Çok iyi hatırlıyorum. Türk sanat müziği albülümü yapacaktı Tarkan ne oldu o?

Ben çıkarması için Tarkan'ı teşvik ediyorum. Özellikle genç kuşak sanat müziğini bilmiyor fazla. Oysa dünyanın en güzel müziklerinden birisi. Ben genç nesle Türk sanat müziğini sevdirmek için Tarkan'a misyon yüklüyorum. Bu konuda teşvik ediyorum...

İlk kez programımda biri Tarkan'a seslendi...

YENİ ŞAFAK'IN HABERİNE YALANLADI: BÖYLE BİR ŞEY SÖZKONUSU BİLE OLAMAZ!
Yeni Şafak gazetesinde yayınlanan ve Ali Ağaoğlu'na ait olan spor salonları zincirinde türbanlı müşterilerin kabül edilmediği yönünde bazı örneklerin yaşandığı yönündeki iddia da programda gündeme geldi. Ağaoğlu, iddianın kesinlikle gerçek olmadığını söylerken, başörtüsüne de insanların inancına da çok büyük saygı duyduğunu söyledi.

"Benim annem de hacı bambam da hacı. Annemin saçını görmüşlüğüm yoktur. Bizim spor salonlarımızın 20 bin kadar üyesi var. Aralarında başı açık olan da var kapalı olan da var. İnsanları kesinlikle böyle bir tasnife tabi tutmayız. Bırakın onu şirket içinde çalışan bir çok türbanlı arkadaşımız var. Benim olduğum hiç bir yerde böyle bir şey söz konusu bile olamaz. O haber ne amaçla yazıldı bilemiyorum. (KKK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com