Ali Ağaoğlu'ndan bomba açıklamalar!

Ali Ağaoğlu'ndan bomba açıklamalar!
İşadamı Ali Ağaoğlu Savcı Zekeriya Öz ile yaptığı aktiviteleri anlattı. Ancak bunları yalanlama ihtimali de yüksek. Çünkü kaynak Sabah Gazetesi...
Daha Önce Savcı Zekeriye Öz'ün Dubai'deki tatil masraflarını ben karşıladım diyen, ancak Zekeriya Öz tarafından belgelerle yalan konuştuğu anlaşılan Ali Ağaoğlu, Zekeriya Öz ile ilgili yeni şeyler anlattı. Sabah Gazetesi'ne konuşan Ali Ağaoğlu Savcı Zekeriya Öz için "Savcı Zekeriya Öz ile tanışıklığım gizli saklı birşey değil. Kendisi Ataşehir'de bulunan şirket merkezimizi aramış. Sekreterimden benimle tanışmak için randevu talep etmiş. Ben de 'Randevu verin' dedim, geldi. Çay içip, tavla oynadık. Daha sonra birkaç kez görüştük." dedi.
 
Ali Ağaoğlu Bakırköy'deki arsa için Başbakan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın vakvıfına Ataşehir'de 20 dönüm arsa verdiği iddialarına "Bakırköy 46 projesinin imar planını çıkartılması karşılığında TÜRGEV Vakfı'na Ataşehir'de 20 dönümlük arsa verildiğini iddia ettiler. Ben kimseye tapu vermedim. Verdiğimi ispatlasınlar tüm malvarlığımı, evimin, arabalarımın anahtarlarını bırakıp inşaatlarda amele olarak çalışmaya hazırım." şeklinde cevap verdi. (BCE) 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com