Ali Koç resmen açıkladı

Ali Koç resmen açıkladı
1907 Fenerbahçe derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Koç seçimlerde aday olmayacağını açıkladı

Fenerbahçe'de yarın başlayacak olan seçim yarışı öncesi en merak edilen isimlerden Ali Koç bir basın toplantısı düzenledi. Hakkında sürekli aday olacak yada olmayacak şeklinde haberler çıkan Koç kesin olarak aday olmayacağını açıkladı.

Koç basın toplantısında şöyle konuştu;

"Son bir haftadır şahsımla ilgili haberler yapılıyor. Bir otelde yöneticinin oğluyla yemek yediğimden bahsedildi. Ne bir yemek var ne de bir yöneticinin oğluyla bir görüşme yapılmıştır.  Bizim kültürümüzde katkı sağlamak için resmi bir görevde olmaları gerekmemektedir.  Pazar günkü seçimlerde aday olmayı düşünmediğimi paylaşmak istiyorum. Şu aşamada böyle düşünmemin nedeni aile şirketimiz ile ilgili aldığım sorumluluklar ve kararlardır. Sizden rica ediyorum. Benimle ilgili konularda bizim dediklerle yetinin.. Görüşlerimizi en azından dinlemenizi rica ederim. Benim rengim zaten belli bu konuda görüş belirtmeme gerek yok. Başkanlığını açıklayan birinin şike yapmayacağım şeklinde bir ifadesi bulunması ve bunu düzeltmemesi bizim gibiler için büyük bir hayal kırıklığınız. Bu sözler camiaya büyük haksızlıktır. Siz değil miydiniz saha içerisine bir şey yansımamıştır diyen sayın Aydınlar...  Başkan olduğunuzda bu süreci yaşayanların yüzüne nasıl bakacaksınız. Nasıl böyle vaatte bulunabilirsiniz. Umarım bu sözleri düzeltirsiniz ben de söylediklerimden dolayı özür dilerim..."
 

"1907 DERNEĞİ HİÇBİR ŞEÇİMDE TARAF OLMAMIŞTIR"

"Bir kongre üyesi ve 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı olarak kongrenin başarıyla geçmesini camiamız adına başarıyla geçmesini temenni ediyorum.  1907 Derneği Fenerbahçe aşığı kişilerin yer aldığı bir kurumdur. Derneğin üyelerine seçimlerde bir adaya destek olacak şekilde oy kullandırılacağı iddiaları asılsızdır."

"AYDINLAR İLE HİÇBİR SIKINTIM YOK"

"M. Ali Aydınlar ile ilgili kişisel bir sıkıntım ve husumetim yoktur. Fenerbahçe'nin faydasına çalıştığı bir kesindir. Bakü'de Fenerbahçe Voleybol takımı ile ilgili kendisine teşekkür eden kişiydik.  TFF başkanlığı ağzınızla kuş tutsanız yaranamayacağınız bir görevdir. Çok büyük güçlükle yönetilmesi gereken ama hassasiyetle davranılması gereken bir süreçti 3 Temmuz... Spor hukukuyla idare edilseydi sürecin bu kadar karmaşıklığı sürüklenmeyeceği ortadır."  (MRE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com