Ali Koç: "Tek kelimeyle skandal

Ali Koç: "Tek kelimeyle skandal
Fenerbahçe kadın voleybol takımının Şampiyonlar Ligi'ne alınmaması kararını değerlendiren Ali Koç, "Tek kelimeyle skandal" dedi.

Futbolda transferlerin süreceğini belirten Koç, UEFA'nın ceza verme hakkı olmadığını kaydetti.

Fenerbahçe'nin yeni yönetiminde yer almayan eski yönetici Ali Koç, CNBC-e'nin sorularını yanıtladı.

"Moralim iyi, biraz buruğuz" diyen Koç şunları söyledi: "Alınması gereken bir karardı. Biz zaten kulüple iç içeydik, bundan sonra da öyle olacak. Aziz Yıldırım ve İlhan Ekşioğlu çıkana kadar şampiyonluk bize tam anlamıyla mutluluk vermeyecektir."

Koç, aldığı karara ilişkin olarak "Ben tamamen işten güçten koptum. Moral-motivasyon olarak da olumlu enerji saçamıyordum. Bunun bir sonu olması gerektiğini konuşuyorduk. Aslında karar verilmişti ama son bir istişare yapıldı. Önemli kararları aileyle beraber alırız. Onlara emrivaki yapamazdım. Ne yazık ki kararı hayata geçirdik" dedi.

Koç sözlerini şöyle sürdürdü: "Yeni yönetim kuruluyla ilgili çok spekülasyon yapılıyor. Gereksiz benzetmeler yapılıyor. Hüseyin Topbaş zaten yönetim kurulumuzdaydı. Sanki Başbakan'ın ataması gibi hava yaratılıyor. Bu dönemde Fenerbahçe futbol altyapısı rekor bir sene geçirdi. Kurumların devamı esastır. Yeni yönetimin talep ettiği kadar bu işin içinde olacağız. Biz 3 Temmuz'dan beri alıştık, her konuda spekülasyon yapılıyor. Biz bu spekülasyonlara çok alıştık. Yönetimimiz gayet iyi bir yönetim. Fenerbahçe'nin içinde bulunduğu duruma bakınca iddia edilenler yüzde 100 doğru olsa dahi ki değil, Fenerbahçe bu muameleyi hak etmedi. Bir suç varsa da, bu yargı yoluyla ele alınacak bir şey. Fenerbahçe devamlı infaz edildi, suçlu bulundu." (NSK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com