Ali Sürmeli'ye yakalama kararı

Ali Sürmeli'ye yakalama kararı
Ünlü oyuncu mahkemedeki davaya gelmeyince hakkında yakalama kararı çıktı
Eski sevgilisi olan oyuncu Sultan Ertuğrul'a yumruk atan ve yumurtalı saldırıda bulunan Ali Sürmeli davaya katılmayınca yakalama kararı çıkarıldı.
 
'Matmazel Julie'den Esinti' oyununda rol arkadaşıyla öpüştüğü için Sürmeli'den yumruk yiyen ve yumurtalı saldırıya uğrayan sanatçı Sultan Ertuğrul, 12.Sulh Ceza Mahkemesi’nde 4 aydan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle Sürmeli'ye dava açtı. 
 
Önceki gün ilk duruşması yapılan davaya Ali Sürmeli katılmayınca  yargıç, aranmasına rağmen bulunamayan oyuncu hakkında savunmasının alınması ve delillerin tespit edilmesi için yakalama emri çıkarılmasına karar vererek duruşmayı erteledi.

AVUKATI 'PSİKOLOJİSİ BOZULDU' RAPORU ALDI
 
Sultan Ertuğrul'un psikolojik zarar gördüğünü söyleyen avukatı Sera Kadıgil yaşanan olay nedeniyle müvekkilinin psikolojisinin bozulduğunu belirten raporu mahkemeye sundu.
 
Olayın şahidi Rahşan Çiğdem İnan da yapılan duruşmada dinlendi. İnan;  “Oyundan önce Sultan Ertuğrul biraz tedirgindi. Sultan Ertuğrul’u daha önce rahatsız ettiği için Ali Sürmeli’nin oyuna gelip bir şey yapmasından korkuyorduk. Ali Sürmeli oyunu bir süre seyrettikten sonra çıktı. Daha sonra oyuncular, tebrikleri kabul etmek için tiyatro salonunun bulunduğu alışveriş merkezinin içindeki kafeteryaya geçtiler. Burada Ali Sürmeli, Ertuğrul’a saldırdı.”  diyerek saldırıyı anlattı.  (MRE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com