Ali Taran'ın eski eşi hayatını kaybetti

Ali Taran'ın eski eşi hayatını kaybetti
Ali Taran'ın kanser tedavisi gören eski eşi hayatını kaybetti

Reklamcı Ali Taran'ın kısa bir süre önce boşandığı eşi Selma Ann Desmond dün akşam saatlerinde Levent'teki evinde yaşamını yitirdi.

Bir süredir kanser tedaviasi gören Desmond'un cenazesini, Acun Ilıcalı aldı. Desmond'tan hastalığı süresinde boşanan Ali Taran ise ortalarda görünmedi.

Haberi duyan birçok akraba ve ünlü isim cenaze evine koştu. Cenaze evden tabuta konularak çıkarıldı. Tabutu Gökhan Şükür'ün de aralarında bulunduğu 7-8 kişilik bir grup taşıdı.

Acun gözyaşlarını tutamadı

Haberi duyar duymaz hemen eve koşan Acun Ilıcalı ise gözyaşlarına hakim olamayarak uzun süre ağladı. Ilıcalı "Konuşmak istemiyorum. Konuşulacak bir şey yok" dedi.

Taran'ın basın açıklaması

Ali Taran, oğlu Kuzey ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

Taran basın toplantısında şunları söyledi:

"Bugün bir savunma içerisinde değiliz. Dün hakka yürüdü, Allah rahmet eğlesin. Şimdi konuya bir magazin şeyi gibi tabi ki bakmıyoruz. Biraz da oğlum adına söylüyorum. Oğlumun da anneannesi Cuma günü defnedilmesine karar vermişler. O yüzden biraz bekleme içerisindeyiz. Böyle olmayacağını söylemek için buradayım. Dün akşam kendisi oraya götürüldü. Onun dışında söylenebilecek bir şey yok. Son zamanlarda kendisiyle görüşmüyordum. Onları bir kenara bırakıyorum. Ama gerek evliliğe bakışım gerek aile yaşantısına bakışım yazılıp çizildiği gibi değil. Böyle olmadığını en azından burada söylemek istiyorum. Bir hesap verme şeklinde söylemiyorum. Onu da söyleyeyim bunu da gibi bir şeyim yok. Kuzey de Amerika'dan okulundan izin alıp geldi. İyi ki de gelmiş. Benim belki bir ricam olabilir. O da cevap verecek halim yok. Onun için çok da alışık değilim bu tür durumlarda konuşmaya."

Ali Taran'ın oğlu Kuzey de toplantıda şöyle konuştu:

"Son iki günde çok ağırlaştı. Daha çok acı çekmeden son günlerini geçirdiğini söyleyebilirim. Hakkın rahmetine kavuştu. Bir oğul olarak yapabileceğimin en iyisini yaptım. Hep nasihat verirdi. Son geldiğinden itibaren çok ağır olmasına rağmen ben uyuduktan sonra hep yanıma gelirdi. Bana hasta olduğunu belli etmemeye çalışmıştı. Aynı gayreti gösterdi ama buraya kadarmış. Kabullenmek zorundayım. Her şey yazıldığı gibi. Her zaman okulumu bitirmemi istediği için devam edeceğim. Üniversite mezun olmamı isterdi. O hep benimle biliyorum."

Eski eşi için internet sitesini kapattı

Dün vefat eden Selma Ann Desmond'un eski eşi Ali Taran kişisel internet sitesinde ölüm ilanını yayınladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com